Mackenzie Boyd-Clowes skrytykował polskich kibiców. Zakazał im jednej rzeczy

26.01.2020 13:42
polscy kibice w PŚ w Zakopanem
fot. PAP

Mackenzie Boyd-Clowes zdenerwował się na polskich kibiców w Zakopanem. Znanemu skoczkowi narciarskiemu nie spodobało się to, że na Wielkiej Krokwi jest...za głośno.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

PŚ w Zakopanem to wielkie święto polskich kibiców, którzy tłmnie przybywają na Wielką Krokiew, aby dopingować biało-czerwonych. Wspaniała atmosfera stała się symbolem Zakopanego, a większość zawodników, jak i trenerów podkreśla, że darzy to miejsce olbrzymią sympatią. Niestety, do tej grupy nie zalicza się Mackenzie Boyd-Clowes.

Mateusz Morawiecki docenił Dawida Kubackiego. Specjalna nagroda dla skoczka

Kanadyjczyk, który nie osiąga w tej dyscyplinie wielkich sukcesów, fani chwalą go za dystans do siebie. Na Twitterze, skoczek odniósł się do postawy polskich kibiców na Wielkiej Krokwi. Jak się okazuje 28-latkowi nie podoba się hałas na skoczni im. Stanisława Marusarza.

- Czy kontrowersyjnym jest powiedzenie, że ktoś, kto jest w wystarczającym wieku, by móc legalnie pić alkohol, nie powinien mieć możliwości kupowania robiących hałas trąbek na imprezach sportowych? – czytamy w jego wpisie w mediach społecznościowych.

TVP spełniło marzenie ciężko chorego chłopca. Poruszająca chwila w Zakopanem

Temat trąbek na różnych sportowych imprezach powraca jak boomerang. Przedmiot, który tworzy ogromny hałas ma swoich zwolenników, jak i przeciwników. Niemniej jednak wciąż cieszą się dużą popularnością wśród kibiców.

W niedzielę w Zakopanem odbędzie się konkurs indywidualny. Skoki w Zakopanem na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/Twitter