Zamknij

Kot i Hula będą trenować pod okiem Małysza. Skoczkowie cofnięci do Pucharu Kontynentalnego

27.01.2020 22:28
Kot i Hula w Pucharze Kontynentalnym
fot. PAP

Maciej Kot i Stefan Hula zostali odsunięci od pierwszego składu, aby móc odbudować formę. Skoczkowie wystąpią w Planicy w drugoligowych zawodach Pucharu Kontynentalnego.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Maciej Kot i Stefan Hula od początku sezonu prezentują fatalną formę i zdecydowanie odstają od Dawida Kubackiego, Kamila Stocha i Piotra Żyły. Wobec kiepskich wyników, Michal Doleżal zdecydował się na zmianę przed PŚ w Sapporo i w ich miejsce postawił na młodych zawodników. Mimo że Hula i Kot nie polecą do Japonii, nie oznacza to, że będą w spokoju trenować w Polsce.

Babiarz przeszedł samego siebie. Mamy nagranie z kabiny komentatorskiej [WIDEO]

W weekend, kiedy Kubacki i spółka będą walczyć w Pucharze Świata, dwójka skoczków uda się do Planicy (HS138), gdzie w pierwszy weekend lutego wystąpią w konkursach Pucharu Kontynentalnego. Oprócz nich w drugoligowych zawodach wezmą udział: Tomasz Pilch. Paweł Wąsek, Adam Niżnik i Kacper Juroszek.

Tysiące kibiców odśpiewało Mazurka Dąbrowskiego. Ciarki na plecach [WIDEO]

Nad całym zespołem będzie czuwał trener Maciej Maciusiak, Daniel Kwiatkowski, Kamil Skrobot i Michał Górny. Poza nimi do Słowenii pojedzie asystent Doleżala, Zbigniew Klimowski oraz Adam Małysz.

Konkursy Pucharu Kontynentalnego w Planicy odbędą się w dniach 1-2 lutego. Sobotni konkurs rozpocznie się o godzinie 13, a niedzielny o 11.45.

RadioZET.pl/Twitter