MŚ Innsbruck: Gdzie obejrzeć konkurs drużynowy? Transmisja TV. Kiedy? O której godzinie?

Maciej Walasek
24.02.2019 13:10
Dawid Kubacki Kamil Stoch na MŚ w Seefeld
fot. PAP

Mistrzostwa świata w skokach 2019 w Innsbrucku. Konkurs drużynowy: Kiedy? O której godzinie? Sprawdź transmisję TV rywalizacji drużyn na skoczni w Bergiesel.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebook

Mistrzostwa świata w Innsbrucku nie zakończyły się na konkursie indywidualnym. Po zwycięstwie Markusa Eisenbichlera przyszedł czas na konkurs drużynowy, który wyłoni nową złotą ekipę. Przed dwoma laty w Lahti, to biało-czerwoni zdominowali zawody i po raz pierwszy w historii sięgnęli po czempionat na MŚ.

Zobacz także

Konkurs drużynowy MŚ w Innsbrucku: Transmisja TV. Kiedy? O której godzinie?

Konkurs drużynowy mistrzostw świata w Innsbrucku odbędzie się w niedzielę. Start zaplanowano na godzinę 14.45. Transmisja na Eurosport 1, TVP1, TVP Sport oraz na sport.tvp.pl. Relacja na żywo i wynik live na sport.radiozet.pl.

Konkurs drużynowy MŚ w Innsbrucku: Kto faworytem? Polacy bronią złota

Polskich skoczków czeka nie lada wyzwanie. Biało-czerwoni będą bronić złotego medalu z Lahti. Po zawodach indywidualnych nie są jednak faworytami. Podopieczni Stefana Horngachera nie pokazali się z dobrej strony w sobotnim konkursie, gdzie najlepszy z Polaków, Kamil Stoch zajął piąte miejsce.

W dodatku szkoleniowiec polskiej kadry dokonał zmian na konkurs drużynowy. Po słabym występie Jakuba Wolnego, Austriak wolał postawić na o wiele bardziej doświadczonego Stefana Hulę.

RadioZET.pl/MW