MŚ w Seefeld: Gdzie oglądać kwalifikacje w skokach? O której godzinie?

Maciej Walasek
22.02.2019 13:48
Kamil Stoch, o której godzinie kwalifikacje w Seefeld? Transmisja TV
fot. PAP/EPA

MŚ w Seefeld w skokach narciarskich. Transmisja TV. Gdzie oglądać kwalifikacje w skokach narciarskich? O której godzinie skaczą Polacy? Sprawdź dokładny plan piątkowych występów biało-czerwonych na dużej skoczni w Innsbrucku.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku    

Kwalifikacje w skokach: Horngacher skreślił Stefana Hulę

MŚ w Seefeld rozpoczynają się na dobre dla polskich skoczków. Podopieczni Stefana Horngachera w piątek powalczą w kwalifikacjach na dużej skoczni. Trener biało-czerwonych musiał skreślić jednego z zawodników. Wybór padł na Stefana Hulę. W związku z tym podczas piątkowych kwalifikacji obejrzymy: Kamila Stocha, Piotra Żyłę, Dawida Kubackiego i Jakuba Wolnego.

Mistrzostwa świata w Seefeld 2019 - KWALIFIKACJE. Gdzie oglądać skoki? [22.02]

Tytułu sprzed dwóch lat z Lahti broni Austriak Stefan Kraft. Drugi był wówczas Niemiec Andreas Wellinger, a trzeci Żyła. Zawody na dużej skoczni rozgrywane są na znanym z Turnieju Czterech Skoczni obiekcie Bergisel w Innsbrucku.

Kwalifikacje w skokach w Seefeld: Gdzie obejrzeć w TV? O której godzinie?

Kwalifikacje w skokach narciarskich w Seefeld będzie można obejrzeć w TV. Transmisja odbędzie się na Eurosport 1. Mistrzostwa świata w narciarstwie i zmagania na skoczni w Innsbrucku rozpoczną się o godzinie 14.30. Godzinę wcześniej zaplanowano serię próbną. Relacja na żywo na sport.radiozet.pl.

Kwalifikacje w skokach: Jakub Wolny walczy z przeziębieniem

Kwalifikacje do sobotniego konkursu na dużej skoczni to dla polskich kibiców najważniejsze wydarzenie piątku podczas mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym w Seefeld. Fani liczą na bardzo dobry występ Kamila Stocha, który fantastycznie spisywał się podczas treningów. Dodatkowo każdy liczy na Jakuba Wolnego, dla którego są to pierwsze mistrzostwa świata seniorów w narciarstwie. Ponadto 23-latek jeszcze przed kwalifikacjami zmagał się z przeziębieniem. Wobec tego po przyjeździe do Austrii, Wolny trafił do izolatki, aby nie narażać kolegów z kadry na ryzyko zachorowania.  

RadioZET.pl/MW