Zamknij

Konkurs MŚ w Oberstdorfie 2021: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć?

06.03.2021 15:41
Konkurs MŚ w Oberstdorfie 2021: Transmisja
fot. PAP/Grzegorz Momot

Konkurs MŚ w Oberstdorfie 2021: transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć konkurs na dużej skoczni MŚ w Oberstdorfie? Na jakim kanale śledzić skoki Polaków? Biało-czerwoni rozpoczynają walkę o medale na dużym obiekcie na MŚ w Oberstdorfie. Relacja i wyniki live na sport.radiozet.pl dziś od godz. 17.00.

  • Konkurs MŚ w Oberstdorfie 2021 na dużej skoczni odbędzie się w piątek 5 marca o godzinie 17
  • Mistrzowskiego tytułu bronić będzie Markus Eisenbichler
  • W zawodach MŚ w Oberstdorfie wystąpi czterech Polaków

Konkurs MŚ w Oberstdorfie rozpocznie się w piątek o godzinie 17. Na normalnym obiekcie niespodziewanie triumfował Piotr Żyła, którego kolejny sukces nie byłby już takim zaskoczeniem. 34-latek w Niemczech jest w świetnej formie. Na normalnym obiekcie nie dał szans rywalom, a przenosiny na dużą skocznię nie sprawiają mu problemów. W czwartkowych kwalifikacjach zajął bowiem czwarte miejsce.- Jak to się stało? Nie wiem, może dlatego, że wytrzeźwiałem? - w swoim stylu skomentował przed kamerą TVP postawę w kwalifikacjach. W nich najlepszy był Stefan Kraft.

Konkurs MŚ w Oberstdorfie 2021: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać?

Złotego medalu na dużej skoczni w Oberstdorfie bronić będzie Markus Eisenbichler. Obok Niemca medale na skoczni w Innsbrucku podczas MŚ w Seefeld zdobyli: Karl Geiger i Killian Peier. Wtedy najbliżej medalu pośród Polaków był Kamil Stoch, który zakończył zmagania na piątej pozycji.

Konkurs w Oberstdorfie na żywo odbędzie się w piątek o godzinie 17. Zawody będzie można obejrzeć na antenie Eurosport 1, TVP1 i TVP Sport. Relacja live zostanie przeprowadzona także na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl