Zamknij

MŚ w Seefeld: Gdzie oglądać skoki? Transmisja TV. O której godzinie?

Maciej Walasek
23.02.2019 12:30
Transmisja TV w Innsbrucku, o której godzinie? Kamil Stoch
fot. PAP/EPA

Polscy skoczkowie w Innsbrucku powalczą o pierwsze medale na mistrzostwach świata. Sprawdź, gdzie oglądać konkurs indywidualny i o której godzinie rozpoczyna się transmisja.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

Mistrzostwa świata w Seefeld zaczynają się na dobre dla polskich skoczków. Zawodnicy w konkursie indywidualnym na dużej skoczni będą rywalizować w Innsbrucku. Podczas kwalifikacji najlepszy okazał się Markus Eisenbichler. Z kolei biało-czerwoni nie zaprezentowali się świetnie. Najlepszy z Polaków, Kamil Stoch był dopiero 11. W konkursie indywidualnym zobaczymy jeszcze trzech naszych reprezentantów: Piotra Żyłę, Dawida Kubackiego i Jakuba Wolnego.

Zobacz także

MŚ Innsbruck: Transmisja TV. Gdzie oglądać konkurs indywidualny? O której godzinie?

Konkurs indywidualny w skokach w Innsbrucku zaplanowano na sobotę na godzinę 14.30. Transmisja w Eurosport 1, TVP1 i TVP Sport, a także w internecie na sport.tvp.pl. Relacja na żywo online na sport.radiozet.pl.

MŚ Innsbruck: Kto faworytem konkursu na dużej skoczni?

W sobotę odbędzie się pierwszy konkurs indywidualny na dużej skoczni w Innsbrucku. Złota z Lahti sprzed dwóch lat bronić będzie Stefan Kraft. Poza Austriakiem w gronie faworytów do złotego medalu będzie Kamil Stoch, Ryoyu Kobayashi czy zwycięzca kwalifikacji w Innsbrucka, Markus Eisenbichler. W roli tzw. „czarnego konia” zawodów upatruje się Karla Geigera, a nawet Killiana Peiera, który prezentuje świetną formę na początku mistrzostw świata.

RadioZET.pl/MW