Zamknij

Łukasz Kruczek rozmawia z Rosjanami

Maciej Walasek
28.04.2018 13:17
Łukasz Kruczek
fot. PAP

Łukasz Kruczek prowadzi rozmowy z rosyjską kadrą. Jednak były szkoleniowiec biało-czerwonych miałby nie zostać pierwszym trenerem, a pełnić rolę drugiego szkoleniowca.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Miniony sezon był dla Rosjan bardzo nieudany. Najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem był Denis Kornilov, ale zajął odległe 42. miejsce. Taka sytuacja nie mogła pozostać bez konsekwencji, dlatego działacze postanowili dokonać zmian w sztabie szkoleniowym.

Zobacz także

Pierwszego trenera Aleksandra Arefiewa ma zastąpić jego asystent – Jewgienij Plechow. Jednak rosyjska federacja chce, aby współpracował z kimś doświadczonym, dlatego trwają poszukiwania kogoś z zagranicy. Jednym z kandydatów jest Łukasz Kruczek.

Zagłosuj

Czy Łukasz Kruczek zostanie drugim trenerem Rosji?

Liczba głosów:

- Są to specjaliści cieszący się renomą. Mowa o Łukaszu Kruczku, Mice Kojonkoskim oraz Alexandrze Pointnerze. Prowadzimy negocjacje z każdym z nich. Nie wykluczam, że niektórzy wezmą udział w czerwcowych konsultacjach – zdradził Plechow.

W ciągu ostatnich dwóch lat Kruczek był trenerem reprezentacji Włoch. Jednak wraz z końcem marca skończyła się jego umowa i żadna ze stron nie wspomniała o przedłużeniu kontraktu.

TO TAKŻE CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/Sportowe Fakty/MW