LGP 2018 w skokach narciarskich: Kiedy i gdzie kolejny konkurs?

23.07.2018 10:11
Po zawodach w Wiśle liderem LGP jest Kamil Stoch

Kamil Stoch wygrał w niedzielę inauguracyjne zawody cyklu Letniej Grand Prix w Wiśle, a dzień wcześniej na najwyższym stopniu podium stanęła polska drużyna. Zobacz, kiedy i gdzie odbędzie się kolejny konkurs.

LGP 2018 w Hinterzarten

Przed skoczkami jeszcze 10 rund zmagań, a najbliższa została zaplanowana na 28 lipca w niemieckim Hinterzarten.

Do końca cyklu Letniej Grand Prix pozostało 10 konkursów, w tym po dwa w japońskiej Hakubie i rumuńskim Rasnovie [w Czajkowskim będzie jeden indywidualny i jeden mieszany - przyp.red.]. Nie wiadomo, czy wystartują w nich Polacy, bo trener Stefan Horngacher zapowiedział, że po Wiśle, Hinternzarten, Einsideln i Courchevel nastąpi weryfikacja planów.

Po zawodach w Wiśle Polacy zajmują 1. miejsce zarówno w klasyfikacji Pucharu Narodów, jak i indywidualnie, gdzie na czele jest Kamil Stoch przed Piotrem Żyłą.