Zamknij

Kwalifikacje w Zakopanem 2021: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć na żywo?

12.02.2021 15:45
Zakopane - transmisja kwalifikacji
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Kwalifikacje w Zakopanem 2021: transmisja TV online. Gdzie oglądać eliminacje Pucharu Świata w Zakopanem? W piątek polscy skoczkowie powalczą o awans do sobotniego konkursu. Sprawdź, gdzie można obejrzeć kwalifikacje w Zakopanem.

Kwalifikacje w Zakopanem 2021 rozpoczną drugi weekend zmagań na Wielkiej Krokwi. Dodatkowe konkursy w Zakopanem są efektem odwołania zawodów w chińskim Zhangjiakou. Tamtejsi organizatorzy zdecydowali się anulować zmagania z powodu pandemii koronawirusa. Ostatecznie Zakopane otrzymało prawo do przeprowadzenia kolejnych konkursów.

Kwalifikacje w Zakopanem 2021: Transmisja TV online. Gdzie oglądać na żywo?

W piątkowych kwalifikacjach na Wielkiej Krokwi wystąpi 11 Polaków: Kamil Stoch, Stefan Hula, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Andrzej Stękała, Jakub Wolny, Klemens Murańka, Tomasz Pilch, Paweł Wąsek, Maciej Kot i Aleksander Zniszczoł.

Niestety, Michal Dolezal nie mógł powołać Jarosława Krzaka, który uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Na szczęście skoczek nie miał kontaktu z żadnym członkiem sztabu i został poddany kwarantannie.

W ubiegłym miesiącu w czasie konkursów w Zakopanem w drużynówce najlepsi okazali się Austriacy. Tuż za nimi znaleźli się Polacy, a na najniższym stopniu stanęli Norwegowie. Dzień później zawody indywidualne wygrał Marius Lindvik, który wyprzedził Anze Laniska i Roberta Johanssona. W najbliższy weekend w Zakopanem skoczkowie będą rywalizować w dwóch zawodach indywidualnych.

Kwalifikacje w Zakopanem 2021: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć na żywo?

Kwalifikacje w Zakopanem 2021 na żywo odbędą się w piątek, 12 lutego o godzinie 16:00. Eliminacje będzie można obejrzeć na antenie TVP1, TVP Sport i Eurosport 1. Relacja live zostanie przeprowadzona także na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl