Zamknij

Kwalifikacje w Zakopanem 2021: O której godzinie? Kiedy skaczą Polacy?

15.01.2021 15:43
Kamil Stoch i Dawid Kubacki
fot. Damian Klamka/East News

Kwalifikacje w Zakopanem 2021: GODZINA i DATA. O której godzinie skaczą Polacy na Wielkiej Krokwi? Kiedy kwalifikacje w Zakopanem? Sprawdź szczegóły przed weekendem Pucharu Świata w Tatrach. Relacje na żywo z kwalifikacji w Zakopanem na sport.radiozet.pl.

  • Kwalifikacje w Zakopanem odbędą się w piątek;
  • W kwalifikacjach na Wielkiej Krokwi weźmie udział siedmiu Polaków;
  • W Zakopanem odbędzie się konkurs drużynowy i indywidualny.

Kwalifikacje w Zakopanem 2021 będą zupełnie inne niż dotychczas. Podczas tegorocznego weekendu Pucharu Świata pod Wielką Krokwią zabraknie polskich kibiców. Wszystko z powodu pandemii koronawirusa i obostrzeń. Mimo to emocji z pewnością nie zabraknie. Wśród faworytów do zwycięstwa w konkursie drużynowym, jak i indywidualnym będą Polacy.

W kwalifikacjach weźmie udział siedmiu biało-czerwonych: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Andrzej Stękała, Klemens Murańka, Paweł Wąsek i Jakub Wolny. Michal Doleżal zrezygnował z wystawienia grupy krajowej. Ci skoczkowie wystąpią w Pucharze Kontynentalnym w Innsbrucku, gdzie będą walczyć o kolejne miejsce na następny period Pucharu Świata.

Zakopane 2020/2021: Kiedy i o której godzinie konkursy? [PROGRAM] 

W ten weekend Kamil Stoch stanie przed okazją przebicia rekordu Adama Małysza. Skoczek z Zębu w Titisee-Neustadt zrównał się z „Orłem z Wisły” pod względem liczby zwycięstw w PŚ. Jeśli 33-latek wygra na Wielkiej Krokwi, wyprzedzi legendę skoków narciarskich.

Skoki w Zakopanem 2020/2021. Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć?

Kwalifikacje w Zakopanem 2021: GODZINA, DATA. Kiedy skaczą Polacy?

Kwalifikacje w Zakopanem odbędą się w piątek, 15 stycznia o godzinie 18:00. Relacja na żywo zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl