Zamknij

Kwalifikacje w Wiśle: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć skoki?

03.12.2021 17:30
Dawid Kubacki
fot. MICHAL ADAMOWSKI/REPORTER/East News

Skoki w Wiśle 2021 kwalifikacje - transmisja TV i online stream. Gdzie oglądać kwalifikacje w Wiśle 2021? Na jakim kanale obejrzeć skoki w Wiśle i kwalifikacje? Polscy skoczkowie będą próbowali pokazać się z dużo lepszej strony, niż w poprzednich weekendach PŚ w skokach. Sprawdź, gdzie obejrzeć kwalifikacje w Wiśle, na jakim kanale oglądać skoki kwalifikacyjne w Wiśle.

Kwalifikacje w Wiśle rozpoczną trzeci weekend PŚ w skokach. Najlepsi zawodnicy pojawią się w Polsce, żeby rywalizować na skoczni im. Adama Małysza. Karl Geiger spróbuje obronić żółty plastron lidera Pucharu Świata. Niemiec ma 53 punkty przewagi nad drugim Anze Laniskiem. W ubiegłym tygodniu Niemiec i Słoweniec bardzo dobrze spisywali się w Ruce. Ten pierwszy pierwszego dnia był drugi, a następnego zanotował pierwszy triumf w zawodach PŚ. Niemiec zajął drugą pozycję tylko w niedzielnym konkursie.

Przed kwalifikacjami w Wiśle polscy kibice będą trzymać mocno kciuki za Polaków. Podopieczni Michala Doleżala zanotowali najsłabszy start w PŚ w skokach z ostatnich lat, ale fani biało-czerwonych liczą na to, że od skoków w Wiśle, forma ulegnie znacznej poprawie. Jak na razie najlepszy wynik w konkursie zanotował Kamil Stoch, który w czasie inauguracji w Niżnym Tagile zameldował się na piątej lokacie, a dzień wcześniej zwyciężył w pierwszych kwalifikacjach tego sezonu.

Kwalifikacje w Wiśle: Transmisja TV online

- Wiedziałem, że nie zawsze będzie idealnie, ale też nie myślałem się, że będzie tak źle. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Będziemy robić wszystko, co w naszej mocy, by z tego wyjść - powiedział czeski szkoleniowiec w rozmowie z portalem skijumping.pl.

Skoki w Wiśle 2021: Kiedy skaczą Polacy? O której? [TERMINARZ, PROGRAM]

W kwalifikacjach w Wiśle weźmie udział aż 13 Polaków. Poza Stochem, Kubackim, Żyłą czy Stękałą w kadrze znaleźli się: Maciej Kot, Jakub Wolny, Stefan Hula, Klemens Murańka, Paweł Wąsek, Tomasz Pilch, Aleksander Zniszczoł, Maciej Kot, Jarosław Krzak, a także 17-letni Jan Habdas, który zadebiutuje w PŚ w skokach.

Kwalifikacje w Wiśle: Gdzie obejrzeć na żywo?

Kwalifikacje w Wiśle będą eliminacjami do niedzielnego konkursu PŚ w skokach. W sobotę odbędzie się pierwszy w tym sezonie konkurs drużynowy.

Kwalifikacje w Wiśle na żywo odbędą się w piątek, 3 grudnia o godzinie 18:00. Zmagania będzie można obejrzeć na antenie TVP1, TVP Sport, Eurosporcie 1 i online na player.pl.

RadioZET.pl