Kwalifikacje w Willingen: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać skoki?

07.02.2020 09:45
Kwalifikacje w Willingen - Transmisja TV i online
fot. PAP/EPA

Kwalifikacje w Willingen - TRANSMISJA TV i online. Gdzie oglądać skoki w Willingen LIVE w telewizji? Na jakim kanale kwalifikacje w Willingen na żywo? Skoki narciarskie - kwalifikacje w Willingen ONLINE stream i w internecie. Skoki w Willingen - kwalifikacje: transmisja TV. Gdzie obejrzeć kwalifikacje w Willingen? W piątkowych eliminacjach wystartuje siedmiu Polaków.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Kwalifikacje w Willingen - Transmisja TV i online. Gdzie oglądać skoki w telewizji? Skoki narciarskie w Willingen - STREAM online. Na jakim kanale w telewizji obejrzeć kwalifikacje w Willingen? W piątek skoczkowie rozpoczną zmagania w cyklu Willingen Five. To dopiero trzecia impreza w takiej formule, ale już zdążyła zapewnić sobie miejsce w kalendarzu FIS. Polscy kibice niecierpliwie czekają na skoki w Willingen. To właśnie w tym momencie sezonu, biało-czerwoni prezentują bardzo wysoką formę. Dodatkowo Kamil Stoch i spółka bardzo lubią skocznię Muhlenkopfschanze. Dwa lata temu na tym obiekcie triumfował Stoch, a w ubiegłym sezonie Piotr Żyła uplasował się na drugiej pozycji.

Kwalifikacje w Willingen: Kiedy skaczą Polacy? O KTÓREJ godzinie?

Kwalifikacje w Willingen: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć skoki narciarskie?

Tak jak w dwóch poprzednich latach najlepszy zawodnik wyjedzie z Niemiec z premią w wysokości 25 tysięcy euro. Dostanie ją triumfator "Willingen Five", czyli ten, kto zgromadzi najwyższą notę łączną w obu konkursach indywidualnych oraz kwalifikacjach. Poza Dawidem Kubackim faworytami do końcowego zwycięstwa są Stefan Kraft i Ryoyu Kobayashi.

Willingen Five: Dokonano zmian w programie. Organizatorzy przewidują najgorsze

Poza Kubackim, Stochem i Żyłą, Polskę będą reprezentować: Aleksander Zniszczoł, Andrzej Stękała, Klemens Murańka oraz Jakub Wolny.

Po 18 z 30 konkursów w klasyfikacji generalnej PŚ prowadzi Austriak Stefan Kraft, który ma 63 punkty przewagi nad Niemcem Karlem Geigerem. Trzeci jest Kubacki ze stratą 139 pkt do lidera.

Skoki w Willingen: Gdzie oglądać kwalifikacje?

Kwalifikacje w Willingen na żywo odbędą się w piątek, 7 lutego. Transmisję przeprowadzi Eurosport 1. Relacja live z kwalifikacji na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl