Zamknij

Raw Air 2019: Kwalifikacje w Lillehammer: Gdzie oglądać? O której godzinie?

Maciej Walasek
10.03.2019 17:00
Kamil Stoch
fot. PAP/EPA

Kwalifikacje w Lillehammer w Raw Air 2019. Gdzie oglądać i o której godzinie odbędą się kwalifikacje w skokach? Kamil Stoch i reszta biało-czerwonych w prologu Lillehammer. Sprawdź, gdzie i kiedy obejrzeć kwalifikacje w Lillehammer.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Czy któryś z Polaków wygra kwalifikacje?

Liczba głosów:

Kwalifikacje w Lillehammer to kolejna część cyklu Raw Air 2019. W prologu na olimpijskiej skoczni zobaczymy sześciu Polaków: Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, Piotra Żyłę, Jakuba Wolnego, Stefana Hulę i Pawła Wąska. Początek norweskiego turnieju nie jest udany dla biało-czerwonych. W konkursie drużynowym w Oslo zajęli 4. miejsce, a w niedzielnych zawodach indywidualnych, najlepszy z polskiej kadry - Kamil Stoch uplasował się dopiero na 13. pozycji.

Raw Air 2019: Klasyfikacja generalna. Kto jest liderem?

W klasyfikacji generalnej Raw Air 2019 zaliczają się także rezultaty z kwalifikacji. Liderem cyklu jest Robert Johansson (547,0 pkt), który zwyciężył w niedzielnym konkursie i umocnił się na pozycji lidera. Norweg wyprzedza triumfatora Pucharu Świata w sezonie 2018/19 Japończyka Ryoyu Kobayashiego (518,9) oraz Austriaka Stefana Krafta (516,5). Najlepszy z Polaków Stoch ma 463,8 i jest jedenasty.

PŚ w skokach: Kwalifikacje w Lillehammer: Transmisja TV. O której godzinie?

Drugie kwalifikacje w Raw Air odbędą się w Lillehammer w poniedziałek 11 marca. Transmisja live na żywo w Eurosporcie 1. Początek zmagań o 17.30. Relacja i wynik na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/MW