Zamknij

Kwalifikacje w Bad Mitterndorf opóźnione! Wiatr znów psuje plany skoczków

14.02.2020 10:12
Kwalifikacje w Kulm GODZINA
fot. PAP/EPA

Kwalifikacje w Bad Mitterndorf nie odbędą się zgodnie z planem. Z powodu zbyt silnie wiejącego wiatru odwołana została jedna seria treningowa i wyznaczono nową godzinę drugiej. Kwalifikacje mają rozpocząć się tuż po niej, o ile oczywiście wiatr się uspokoi. Kwalifikacje w Kulm na żywo na sport.radiozet.pl.

- Średnio pozytywne wieści spod Kulm, gdzie aktualnie wieje tak mocno, że organizatorzy podwijają płachty reklamowe, które nie wytrzymują próby podmuchów. Na domiar złego śnieżyca przechodzi w ulewę - poinformował na Twitterze Dominik Formela z serwisu skijumping.pl.

Nowa godzina kwalifikacji w Bad Mitterndorf

Kwalifikacje w Bad Mitterndorf - według nowego planu - rozpoczną się około godz. 13.30 - po serii treningowej, którą zaplanowano na godz. 12.30.

Przypomnijmy, że pierwotnie organizatorzy chcieli rozegrać dwie serie treningowe. Początek zaplanowano na godz. 11.00. Kwalifikacje miały rozpocząć się o 13.00.

Udział w kwalifikacjach w Kulm weźmie siedmiu reprezentantów Polski: Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Jakub Wolny, Aleksander Zniszczoł, Klemens Murańka i Andrzej Stękała.

Kwalifikacje w Kulm na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja i wyniki live od godz. 13.30.

RadioZET.pl/AN