Zamknij

Kwalifikacje w Bad Mitterndorf: O KTÓREJ godzinie? Kiedy? [GODZINA, DATA]

14.02.2020 08:18
Kwalifikacje w Bad Mitterndorf: O KTÓREJ godzinie? Kiedy skaczą Polacy? - O której godzinie? Kiedy?
fot. PAP

Kwalifikacje w Bad Mitterndorf: O KTÓREJ godzinie? Kiedy skaczą Polacy? - O KTÓREJ godzinie skaczą skoczkowie? Kiedy są kwalifikacje w Bad Mitterndorf? GODZINA i DATA kwalifikacji w Bad Mitterndorf. Polscy skoczkowie po raz pierwszy w tym sezonie zmierzą się w lotach. Kwalifikacje w Bad Mitterndorf - podajemy godzinę i datę kwalifikacji w PŚ. Loty w Kulm - termin kwalifikacji.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Kwalifikacje w Bad Mitterndorf na skoczni Kulm O KTÓREJ godzinie? Kiedy są kwalifikacje w Austrii? Michal Doleżal na zawody w Bad Mitterndorf miał prawo wystawić siedmiu Polaków. I tak w kwalifikacjach do sobotniego konkursu w Kulm powalczą: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Aleksander Zniszczoł, Andrzej Stękała, Klemens Murańka i Jakub Wolny. Czeski szkoleniowiec nie wprowadził żadnych zmian w składzie na Kulm po weekendzie w Willingen.Z kolei Stefan Hula i Maciej Kot nadal będą występować w Pucharze Kontynentalny. W ostatnich zawodach w niemieckim Brotterode zajął trzecie miejsce, a drugi był Paweł Wąsek. Natomiast Maciej Kot zdobył punkty, plasując się na 15. miejscu.

Kwalifikacje w Bad Mitterndorf: O KTÓREJ godzinie? Kiedy są eliminacje na skoczni Kulm?

Na kwalifikacje w Bad Mitterndorf na skoczni Kulm wypadają Walentynki, to kobiety będą mogły wejść na obiekt za darmo, a towarzyszący im mężczyźni zapłacą za bilety mniej. Dzieci i młodzież do lat 16 we wszystkie trzy dni mają wstęp gratis.

Stefan Kraft jest obecnie liderem klasyfikacji generalnej PŚ. Ma 63 punkty przewagi nad Niemcem Karlem Geigerem i 139 nad Dawidem Kubackim. Czwarty jest Japończyk Ryoyu Kobayashi - 156 pkt straty, a piąty Kamil Stoch, którego od Krafta dzieli już 450.

PŚ w Bad Mitterndorf - PROGRAM lotów narciarskich: Kiedy skaczą Polacy?

Weekendowe zawody zainaugurują PŚ w lotach. W tym sezonie odbędą się łącznie trzy konkursy indywidualne i jeden drużynowy. Oprócz tych na Kulm, także w norweskim Vikersund - 14 i 15 marca, które zakończą rywalizację o Kryształową Kulę.

Loty w Kulm: O KTÓREJ kwalifikacje? Kiedy skaczą Polacy?

Kwalifikacje w Bad Mitterndorf na skoczni Kulm odbędą się w piątek, 14 lutego. Chociaż początek eliminacji zaplanowano o godzinie 13.00, rywalizacja będzie opóźniona o co najmniej pół godziny. Wszystko z powodów silnego wiatru. Relacja na żywo z kwalifikacji w Bad Mitterndorf na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl