Zamknij

Kwalifikacje PŚ w Ruce: Transmisja TV i stream online. Gdzie obejrzeć skoki?

25.11.2021 10:05
Kamil Stoch
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER/East News

Kwalifikacje PŚ w Ruce na żywo w TV i online. Transmisja i live stream z kwalifikacji do Pucharu Świata w Ruce 2021/2022. Na jakim kanale obejrzeć skoki w Ruce na żywo? Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie oglądać kwalifikacje PŚ w Ruce!

Pierwsze w sezonie 2021/2022 konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich w rosyjskim Niżnym Tagile nie były udane dla Polaków.

W sobotę Kamil Stoch zajął co prawda piąte miejsce, ale Piotr ŻyłaAndrzej Stękała i Jakub Wolny nie awansowali nawet do drugiej serii. Na 13. miejscu zakończył Dawid Kubacki.

Kwalifikacje PŚ w Ruce: Transmisja TV i stream online. Gdzie obejrzeć skoki?

W niedzielę z kolei już po pierwszej serii odpadli Stoch i Kubacki, a najwyżej, na 16. pozycji, sklasyfikowano Żyłę. Ponadto w sobotę okazało się, że Klemens Murańka jest zakażony koronawirusem.

Murańkę w kadrze zastąpił Aleksander Zniszczoł. Do Finlandii Zniszczoł uda się razem z trenerem Krzysztofem Miętusem prosto ze zgrupowania w szwedzkim Falun. W Ruce wystąpią także Stoch, Żyła, Kubacki, Stękała, Wolny i Stefan Hula.

Kwalifikacje PŚ w Ruce: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać skoki na żywo?

Kwalifikacje PŚ w Ruce odbędą się w piątek, 26 listopada, o godzinie 17:10, na kompleksie Rukatunturi. Transmisja TV kwalifikacji w Ruce nie będzie dostępna. Eliminacje będzie można za to obejrzeć w internecie. Stream online skoków na stronie player.pl oraz w aplikacji Player.

RadioZET.pl