Zamknij

Kwalifikacje MŚ w Oberstdorfie 2021: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć?

04.03.2021 16:16
Kamil Stoch
fot. AP/Associated Press/East News

Kwalifikacje MŚ w Oberstdorfie 2021: transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć kwalifikacje na dużej skoczni MŚ w Oberstdorfie? Na jakim kanale śledzić skoki Polaków? Biało-czerwoni rozpoczynają walkę na dużym obiekcie na MŚ w Oberstdorfie. Relacja i wyniki live na sport.radiozet.pl.

  • Kwalifikacje MŚ w Oberstdorfie 2021 na dużej skoczni odbędą się w czwartek, 4 marca;
  • Mistrzowskiego tytułu bronić będzie Markus Eisenbichler;
  • W kwalifikacjach MŚ w Oberstdorfie wystąpi czterech Polaków.

Kwalifikacje MŚ w Oberstdorfie 2021 na dużej skoczni wznawiają zmagania skoczków na mistrzostwach świata. Po złotym medalu Piotra Żyły na normalnej skoczni, apetyty kibiców rosną. Fani drużyny Michala Doleżala poza wiślaninem liczą na dobre skoki w wykonaniu Kamila Stocha i Dawida Kubackiego. Trzykrotny mistrz olimpijski zajął 22. miejsce w pierwszym konkursie, a zawodnik z Nowego Targu był piąty. Po zawodach na normalnym obiekcie polski sztab razem ze skoczkami postanowił dać dzień odpoczynku Kubackiemu, Stochowi i Żyle. Cała trójka nie wzięła udziału w środowym treningu na dużej skoczni.

Biało-czerwoni zaprezentowali się w okrojonym składzie: Klemens Murańka, Jakub Wolny i Andrzej Stękała. W czasie dwóch skoków treningowych najlepiej spośród wszystkich spisał się Stękała i to on dołączył do żelaznej trójki i powalczy w czwartkowych kwalifikacjach w Oberstdorfie.

Kwalifikacje MŚ w Oberstdorfie 2021: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać?

Złotego medalu na dużej skoczni bronić będzie Markus Eisenbichler. Obok Niemca medale na skoczni w Innsbrucku podczas MŚ w Seefeld zdobyli: Karl Geiger i Killian Peier. Wtedy najbliżej medalu pośród Polaków był Kamil Stoch, który zakończył zmagania na piątej pozycji.

Kwalifikacje MŚ w Oberstdorfie 2021 na żywo odbędą się w czwartek, 4 marca o godzinie 17:30. Eliminacje będzie można obejrzeć na antenie Eurosport 1. Relacja live zostanie przeprowadzona także na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl