Zamknij

Kwalifikacje MŚ w Oberstdorfie 2021: Kiedy i o której godzinie?

26.02.2021 17:02
Kwalifikacje w Oberstdorfie 2021 GODZINA
fot. Damian Klamka/East News

Kwalifikacje w Oberstdorfie: GODZINA i DATA. O której godzinie skaczą Polacy w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata? Kiedy kwalifikacje w Oberstdorfie? Sprawdź szczegóły przed najważniejszym narciarskim weekendem w tym roku. Relacja na żywo z kwalifikacji w Oberstdorfie na sport.radiozet.pl już w piątek.

  • Kwalifikacje w Oberstdorfie odbędą się w piątek
  • W kwalifikacjach na skoczni normalnej - HS 106 - weźmie udział pięciu Polaków
  • W Obersdorfie odbędzie się konkurs drużynowy, mieszany i indywidualny na dużej i normalnej skoczni

Kwalifikacje przed sobotnim konkursem mistrzostw świata w Oberstdorfie na skoczni normalnej są zaplanowane na piątek na godzinę 20.30. Polska może w nich wystawić pięciu zawodników, czyli o jednego więcej niż pozostałe reprezentacje. Dodatkowe miejsce przysługuje nam za to, że mistrzem świata z ubiegłego roku jest Dawid Kubacki.

Trener Doleżal zabrał do Oberstdorfu sześciu skoczków. W Niemczech będzie skakał Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Andrzej Stękała, Jakub Wolny i Klemens Murańka. Jeden z nich opuści kwalifikacje do konkursu na skoczni normalnej, a dwóch na dużej.

Kwalifikacje w Oberstdorfie 2021: GODZINA, DATA. Kiedy skaczą Polacy?

Kwalifikacje w Oberstdorfie na żywo odbędą się w piątek 26 lutego o 20:30. Relacja na żywo zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl