Zamknij

Kwalifikacje LGP w Wiśle: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć na żywo?

16.07.2021 17:10
Dawid Kubacki
fot. Michal Dubiel/REPORTER

Kwalifikacje Letniego GP w Wiśle - transmisja TV i online. Gdzie oglądać skoki na żywo? Na jakim kanale obejrzeć kwalifikacje do Letniego Grand Prix w Wiśle? Skoczkowie rozpoczynają letni cykl, przygotowując się do zimowego sezonu Pucharu Świata. Sprawdź podstawowe informacje. Relacja i wyniki live na sport.radiozet.pl.

Kwalifikacje Letniego GP w Wiśle rozpoczną zmagania skoczków w 2021 roku. Zawodnicy będą chcieli sprawdzić aktualną dyspozycję na igielicie na obiekcie im. Adama Małysza. W sumie sportowcy w Letnim GP wystąpią w siedmiu miastach, a cała rywalizacja potrwa do października.

Tradycyjnie, tak jak w ostatnich latach bywało, inauguracja Letniego GP odbędzie się w Wiśle-Malince. W Polsce wystąpi 12 biało-czerwonych. Michal Doleżal powołał na zawody: Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, Piotra Żyłę, Andrzeja Stękałę, Stefana Hulę, Tomasza Pilcha, Jakuba Wolnego, Aleksandra Zniszczoła, Pawła Wąska, Klemensa Murańkę, Macieja Kota i Jarosława Krzaka.

Program LGP w Wiśle: Kiedy i o której odbędą się konkursy? [TERMINARZ]

Kwalifikacje Letniego GP w Wiśle: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć na żywo?

Dodatkowo w Wiśle pierwszy raz w historii na skoczni powalczą panie, które zmierzą się ze sobą w sobotę i niedzielę. Z powodu pandemii koronawirusa zeszłoroczne Letnie GP było skrócone do zaledwie dwóch zawodów, które także odbyły się w Polsce.

Kwalifikacje LGP w Wiśle - GODZINA. Kiedy skaczą Polacy? O której?

Dla polskich skoczków będą to pierwsze oficjalne zawody w tym sezonie. Zaplanowane na 9 lipca letnie mistrzostwa Polski na zmodernizowanej Średniej Krokwi w Zakopanem nie doszły do skutku z uwagi na zbyt silny wiatr.

Kwalifikacje Letniego GP w Wiśle zaplanowano na piątek, 16 lipca. Eliminacje będzie można obejrzeć na antenie TVP Sport i Eurosport 1. Relacja na żywo zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl