Zamknij

Kot rozbawił kibiców. Wspomniał o Robercie Makłowiczu

22.01.2022 11:56
Maciej Kot
fot. ANDRZEJ LANGE/East News

Maciej Kot przebywa w Titisee-Neustadt, gdzie wystartuje w PŚ w skokach. W czasie pobytu w Niemczech skoczek opublikował post w mediach społecznościowych, w którym nawiązał do jednego z odcinków Roberta Makłowicza.

Maciej Kot nie znalazł się w kadrze na ZIO w Pekinie. Kiedy kadra Michala Doleżala odpuściła weekend w Titisee-Neustadt, zawodnik razem z Tomaszem Pilchem, Aleksandrem Zniszczołem, Klemensem Murańką, Jakubem Wolnym i Andrzejem Stękałą udali się na konkursy Pucharu Świata.

W piątkowych kwalifikacjach Kot uplasował się na 46. pozycji, dzięki czemu zobaczymy go w sobotnich zmaganiach. Skoczek jest aktywny w mediach społecznościowych i w czasie pobytu w Niemczech opublikował kolejny post.

Kot nawiązał do programu Roberta Makłowicza

Maciej Kot wstawił zdjęcie, nawiązując do jednego z odcinków programu "Podróże kulinarne Roberta Makłowicza". Przypomnijmy, że w czasie nagrania odcinka w 2002 roku Makłowicz ubrał się w kombinezon skoczka i wszedł na skocznię, przygotowując polędwiczki z jelenia.

- Niestety pana Roberta Makłowicza nie było - czytamy w opisie.

"To nikt nie ugotował polędwiczek z jelenia", "Szkoda", "Z góry z belki startowej jest wysoko, trzeba mieć odwagę, by być tam i jechać w dół" - komentowali internauci.

RadioZET.pl