Zamknij

Kamil Stoch krytykowany. Kibic żąda zrzutki na walkę z koronawirusem

23.03.2020 12:37
Kamil Stoch skrytykowany za brak pomocy w walce z koronawirusem
fot. PAP

Kamil Stoch został skrytykowany w mediach społecznościowych przez jednego z kibiców, który zarzucił mu brak zaangażowania w walce z pandemią koronawirusa. Fan domagał się przeprowadzenia zrzutki pieniędzy na szpital.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Coraz więcej sportowców przekazuje część swoich pieniędzy na walkę z pandemią koronawirusa. Obok globalnego problemu nie przechodzą również Polacy. W ostatnim czasie sporą kwotę na ten cel przeznaczyli: Jakub Błaszczykowski oraz Anna i Robert Lewandowscy. Jednak ci drudzy zostali skrytykowani przez kilku kibiców, którzy uważają, że małżeństwo dało...za mało. Jeszcze inni wytknęli, że pieniądze przekazano Niemcom, chociaż Anna Lewandowska podkreśliła, że wszystko trafi do Polski.

Robert i Anna Lewandowscy przekazali ogromną kwotę na walkę z koronawirusem

Oprócz tego znalazł się jeszcze taki "kibic", który poszedł o krok dalej. Kamil Stoch w swoim ostatnim poście na Instagramie, odniósł się do nietypowego zakończenia sezonu w skokach narciarskich, a także życzył swoim fanom zdrowia, bezpieczeństwa i cierpliwości. Wśród wielu komentarzy, w którym wszyscy dziękowali trzykrotnemu mistrzowi olimpijskiemu, znalazł się jeden, zaskakujący wpis. Internauta kazał skoczkowi z Zębu przeprowadzenie zbiórki pieniędzy na szpital.

- Może byście z chłopakami jakąś zrzutkę na szpital zrobili? Dla was to nic, ale dla innych tak wiele - napisał.

Koronawirus w Polsce – najnowsze dane, co trzeba wiedzieć?

RadioZET.pl