Zamknij

Adam Małysz w poruszającym apelu: Oni nie mają za co żyć

27.01.2021 11:58
Adam Małysz
fot. Facebook/Wiślańska Organizacja Turystyczna

Adam Małysz w poruszającym apelu zwrócił się z prośbą o wsparcie przedsiębiorców z Wisły i zachęcił kibiców do odwiedzenia miasta, gdy tylko obostrzenia związane z pandemią koronawirusa zostaną poluzowane.

  • Adam Małysz zaapelował do kibiców o wsparcie przedsiębiorców z Wisły
  • Były skoczek zachęca turystów do odwiedzenia miasta, gdy tylko obostrzenia zostaną poluzowane
  • Małysz nagrał w tym celu specjalne wideo, które zostało opublikowane na profilu Wiślańskiej Organizacji Turystycznej

- Kochani, jak, wiecie, jestem z Wisły, mam tu wielu przyjaciół, którzy prowadzą swoje firmy. Niestety większość z nich została pozbawiona środków do życia przez sytuację, która jest nie tylko w Polsce, ale na całym świecie - zaczął "Orzeł z Wisły", nawiązując oczywiście do pandemii koronawirusa.

- W takiej sytuacji mogę zachęcić, jak już obostrzenia zostaną poluzowane, byście jako turyści odwiedzili Wisłę. Jest tu mnóstwo atrakcji, które możecie zobaczyć i wesprzeć pracujących tu ludzi. Mam nadzieję, że będzie na tyle dobrze, by wszyscy przedsiębiorcy mogli funkcjonować - dodał.

- Chcę zachęcić wszystkich, by przyjeżdżali do Wisły. Zapraszam was serdecznie i do zobaczenia - zakończył Adam Małysz.

Adam Małysz apeluje o wsparcie przedsiębiorców z Wisły

Przypomnijmy, że Adam Małysz to jedna z tych osób, która na własnej skórze doświadczyła, czym jest koronawirus. Jak sam mówił, na kilka dni stracił smak i węch, a później odczuwał też zmęczenie przy pracach fizycznych. Koronawirus miał też wpływ na jego psychikę.

- Poczucie, że wirus jest w organizmie, działa na psychikę. Najgorzej było na początku. Dręczyło mnie poczucie, że mogłem kogoś zarazić. Niby nikt nie miałby o to pretensji, ale kadra skoczków miałaby problem w przygotowaniach, gdyby musiała przejść dwutygodniową kwarantannę - mówił w rozmowie z "Super Expressem".