Zamknij

PŚ w Klingenthal: Konkurs drużynowy - Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć?

14.12.2019 11:48
PŚ w Klingenthal - konkurs drużynowy Transmisja TV i online
fot. PAP

PŚ w Klingenthal - konkurs drużynowy: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać konkurs drużynowy PŚ w Klingenthal w telewizji? Na jakim kanale konkurs drużynowy PŚ w Klingenthal? Gdzie obejrzeć konkurs drużynowy PŚ w Klingenthal w TV? Konkurs drużynowy PŚ w Klingenthal odbędzie się w sobotę, 14 grudnia o godzinie 16.00.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

PŚ w Klingenthal - konkurs drużynowy. Gdzie można obejrzeć zmagania z udziałem biało-czerwonych? Polscy skoczkowie razem z resztą zawodników wracają do rywalizacji w Klingenthal po trzyletniej przerwie. Podopieczni Michala Doleżala mają bardzo dobre wspomnienia z niemieckiej skoczni, gdzie w sezonie 2016/17 pod wodzą Stefana Horngachera po raz pierwszy w historii triumfowali w zawodach drużynowych. Wówczas zwycięstwo Polacy odnieśli w składzie: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła i Maciej Kot. Teraz czwórka zawodników razem z Jakubem Wolny, Stefanem Hulą i Klemensem Murańką wrócili do Niemiec na czwarty weekend Pucharu Świata w skokach narciarskich.

PŚ w Klingenthal: Transmisja - Kiedy i o której godzinie konkursy?

PŚ w Klingenthal: Konkurs drużynowy - Transmisja TV i online

W tym sezonie skoczkowie mają już za sobą jeden konkurs drużynowy. Rywalizacja odbyła się w Wiśle, gdzie wygrali Austriacy. Drugie miejsce zdobyli Norwegowie, a na najniższym stopniu podium stanęli Polacy. Biało-czerwoni w Pucharze Narodów zajmują 4. miejsce z dorobkiem 628 punktów. W klasyfikacji prowadzą Austriacy (1020), a w pierwszej "trójce" jest jeszcze Norwegia (902) i Słowenia (631). Konkurs drużynowy w Klingenthal będzie okazją dla Polaków na zdobycie kolejnego miejsca na podium. Niestety, ale i w ten weekend PŚ wiele mówi się o złej pogodzie. W Klingenthal synoptycy przewidują silny wiatr, który może dać się we znaki skoczkom. Najgorsza aura ma być w sobotę właśnie na konkurs drużynowy. Prawdopodobnie organizatorzy po raz kolejny będą mieć problemy z przeprowadzeniem zawodów, dlatego możliwe, że początek rywalizacji może być przekładany.

Podczas weekendu w fińskiej Ruce, organizatorzy byli zmuszeni odwołać niedzielny konkurs, który zostanie nadrobiony w Lahti, gdzie odbędą się dodatkowe zawody.

Klasyfikacja generalna Pucharu Świata w skokach 2019/2020

Konkurs drużynowy w Klingenthal: Gdzie obejrzeć skoki? Na jakim kanale na żywo?

Konkurs drużynowy PŚ w Klingenthal odbędzie się w sobotę, 14 grudnia. Początek pierwszej serii zaplanowano o godzinie 16.00. Zawody będzie można oglądać na antenie TVP1, TVP Sport i Eurosport 1. Dodatkowo konkurs drużynowy w Klingenthal będzie dostępny ONLINE na darmowym streamie sport.tvp.pl.

RadioZET.pl