Zamknij

Konkurs Letniego GP w Wiśle: Transmisja TV. Gdzie oglądać na żywo?

17.07.2021 16:01
Konkurs Letniego Grand Prix w Wiśle: Transmisja TV. Gdzie obejrzeć na żywo?
fot. Damian Klamka/East News

Konkurs Letniego Grand Prix w Wiśle - transmisja TV i online. Gdzie oglądać skoki na żywo? Na jakim kanale obejrzeć konkurs Letniego Grand Prix w Wiśle. Skoczkowie rozpoczynają zmagania na igelicie. Sprawdź podstawowe informacje.

Konkurs Letniego Grand Prix w Wiśle rozpocznie tegoroczny letni cykl konkursów. Zawodnicy rozpoczną zmagania na igelicie na obiekcie im. Adama Małysza. W sumie sportowcy w Letnim GP wystąpią w siedmiu miastach, a cała rywalizacja potrwa do października.

Tradycyjnie, tak jak w ostatnich latach bywało, inauguracja Letniego GP odbędzie się w Wiśle-Malince. Trener Michal Dolezal powołał na zawody 12 skoczków.  Skład Polaków prezentuje się następująco: Dawid Kubacki, Maciej Kot, Jarek Krzak, Klemens Murańka, Andrzej Stękała, Kamil Stoch, Tomasz Pilch, Stefan Hula, Paweł Wąsek, Jakub Wolny, Aleksander Zniszczoł, Piotr Żyła.

Program LGP w Wiśle: Kiedy i o której odbędą się konkursy? [TERMINARZ]

Konkurs Letniego Grand Prix w Wiśle: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć na żywo?

Dodatkowo w Wiśle pierwszy raz w historii na skoczni powalczą panie, które zmierzą się ze sobą w sobotę i niedzielę. Z powodu pandemii koronawirusa zeszłoroczne Letnie GP było skrócone do zaledwie dwóch zawodów, które także odbyły się w Polsce.

Konkurs Letniego Grand Prix w Wiśle zaplanowano na sobotę 17 lipca. Eliminacje będzie można obejrzeć na antenie TVP Sport i Eurosport 1. Relacja na żywo zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

Plan transmisji konkursu LGP w Wiśle:

12:45 TVP Sport, 12:50 Eurosport – konkurs pań

17:05 – LGP w Wiśle – konkurs indywidualny mężczyzn – TVP Sport

17: 15 – transmisja w Eurosport 2

17:25 – transmisja w Eurosport player

17:30 – transmisja w TVP 1

RadioZET.pl