Zamknij

Klemens Murańka zaapelował do ojca Rydzyka. Chce nosić logo Radia Maryja [WIDEO]

12.06.2020 21:08
Klemens Murańka
fot. YouTube/SkaczemyPL/screen

Klemens Murańka wystosował apel do ojca Tadeusza Rydzyka, w którym poprosił go o... pomoc finansową. - Na kasku mam wolne miejsce dla Radia Maryja - powiedział skoczek. Koledzy 25-latka nie mogli powstrzymać się od śmiechu. Zobacz WIDEO tej zabawnej sytuacji!

Apel Klemensa Murańki do ojca Tadeusza Rydzyka opublikował na swoim kanale na YouTube portal skaczemy.pl. W zabawnym wideo widać jak popularny "Klimek" zwraca się bezpośrednio do księdza i prosi o pomoc finansową, oferując w zamian miejsce na logo Radia Maryja na swoim kasku.

- Panie Tadeuszu, taka prośba jest. Na kasku nie mam sponsora, może ksiądz byłby chętny zasponsorować. Jest tutaj wolne miejsce na Radio Maryja. Bardzo chętnie przyjmę - mówił skoczek.

Zobacz także

Klemens Murańka apeluje do ojca Rydzyka. Chce nosić logo Radia Maryja [WIDEO]

Koledzy 25-latka, w tym m.in. widoczny w tle Dawid Kubacki, nie mogli powstrzymać się od śmiechu, a samo nagranie robi ogromną furorę w sieci.

Obecnie kadra polskich skoczków przebywa w Zakopanem, gdzie trenuje pod okiem Michala Dolezala na Wielkiej Krokwi. Wciąż nie wiadomo, czy w tym roku odbędą się zawody Letniej Grand Prix.

Zobacz także

RadioZET.pl/skaczemy.pl

Posłuchaj podcastu