Zamknij

Kamil Stoch świętował zwycięstwo z szampanem. "Dobry, pyszny!" [WIDEO]

06.01.2021 20:16
Kamil Stoch z szampanem
fot. Eurosport/screen

Kamil Stoch niczym w Formule 1. W wywiadzie dla Eurosportu otrzymał szampana od prowadzącego, Kacpra Merka, otworzył go i wypił kilka łyków. - Dobry? Dobry! Pyszny! - skomentował polski skoczek. Zobacz WIDEO niecodziennego świętowania potrójnego zdobywcy Złotego Orła!

  • Kamil Stoch zwyciężył w czwartym, ostatnim konkursie Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen i tym samym w całym 69. cyklu zawodów
  • Po zdobyciu trzeciego Złotego Orła w karierze polski skoczek udzielał wywiadów wielu telewizjom, m.in. Eurosportowi, którego prowadzący obdarował Zakopianina szampanem
  • 33-latek bez zastanowienia zabrał się do odpieczętowywania butelki, wystrzelił korkiem, a następnie sam wziął kilka porządnych łyków trunku. Zobaczcie sami!

Kamil Stoch zwyciężył w środę w czwartym, ostatnim konkursie Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen i dzięki tej wygranej sięgnął po swojego trzeciego Złotego Orła w karierze.

Polak oddał dwa fantastyczne skoki: w pierwszej serii uzyskał 139 metrów, zaś w drugiej - 140,5.

Zobacz także

Kamil Stoch świętował triumf w TCS z szampanem. "Dobry, pyszny!" [WIDEO]

W rozmowie z Eurosportem polski skoczek był już w bardzo dobrym nastroju, a tylko poprawił go mały prezent, który Zakopianin otrzymał od prowadzącego, Kacpra Merka. Kamil Stoch dostał szampana i zdecydował się otworzyć butelkę w stylu największych kierowców Formuły 1, a następnie sam uraczył się kilkoma porządnymi łykami z tzw. gwinta.

- Dobry [ten szampan - przyp. red.]? Dobry! Pyszny! - skomentował 33-latek.

Nagranie z całej tej zabawnej sytuacji możecie obejrzeć poniżej:

Prócz Kamila Stocha, wielki sukces w Turnieju Czterech Skoczni odniósł także Dawid Kubacki, który zakończył 69. cykl tych zawodów na trzecim miejscu. W ubiegłym roku to on był triumfatorem.

Zobacz także

RadioZET.pl