Zamknij

Kamil Stoch zwrócił się do kibiców: Serce pęka

17.07.2021 15:32

Kamil Stoch zwrócił się do kibiców za pośrednictwem mediów społecznościowych. - Przez kilka godzin walczyliśmy, żeby zmniejszyć obrzęk, ale się nie udało. Serce pęka, bo kibice na skoczni a ja w hotelu  - napisał 34-latek.

Kamil Stoch
fot. PAP

Kamil Stoch nie wystąpi w Letnim GP w Wiśle. W sobotę na kilka godzin przed konkursem poinformowano, że zawodnik z Zębu ma opuchnięty staw skokowy, dlatego podjęto decyzję o wycofaniu skoczka z zawodów na obiekcie im. Adama Małysza.

Opuchlizna dotyczy prawej kostki, którą Stoch miał operowaną w maju. Apoloniusz Tajner uspokajał w rozmowie z portalem sport.pl, że 34-latka czeka kilka dni przerwy i wszystko powinno wrócić do normy. Głos zabrał także sam zainteresowany, publikując na Instagramie zdjęcie kostki.

Kamil Stoch zabrał głos ws. urazu

- Dzisiaj zamiast zdjęcia w locie, zdjęcie z chmurą  Żona powiedziałaby pewnie, że całkiem niezłe. Niestety rano obudziłem się z niespodzianką, opuchlizną. Przez kilka godzin walczyliśmy, żeby zmniejszyć obrzęk, ale się nie udało. Serce pęka, bo kibice na skoczni a ja w hotelu - czytamy w poście trzykrotnego mistrza olimpijskiego.

Kamil Stoch w piątek wygrał kwalifikacje do Letniego GP w Wiśle. Relacja z sobotniego konkursu zostanie przeprowadzona na żywo na sport.radiozet.pl.

loader

RadioZET.pl