Kamil Stoch podziękował żonie na Gali Mistrzów Sportu. Nazwał ją aniołem

10.01.2021 10:36
Kamil i Ewa Stoch

Kamil Stoch zajął trzecie miejsce na Gali Mistrzów Sportu 2021. W imieniu wybitego skoczka nagrodę odebrała jego żona Ewa. Trzykrotny mistrz olimpijski nie szczędził ukochanej ciepłych słów.

• Kamil Stoch zajął trzecie miejsce w klasyfikacji na najlepszego polskiego sportowca w 2020 roku;
  • Nagrodę w imieniu skoczka odebrała jego żona Ewa;
  • Podczas gali organizatorzy nawiązali połączenie z Kamilem Stochem

Kamil Stoch razem z resztą polskich skoczków walczy w ten weekend w zawodach Pucharu Świata w Titisee-Neustadt. W sobotę 33-latek wygrał zawody, a po kilku godzinach dowiedział się o zajęciu trzeciego miejsca na Gali Mistrzów Sportu. W jego imieniu nagrodę odebrała jego żona Ewa.

- Dostałam polecenie, aby podziękować wszystkim, którzy oddali na niego swój głos, pogratulować wszystkim uhonorowanym i poprosił o jeszcze jedno. Abym w jego imieniu mogła się uśmiechnąć do państwa nie tylko oczami. Dziękuję bardzo – powiedziała żona zawodnika z Zębu.