Zamknij

Kamil Stoch pochwalił się wyjątkowym zdjęciem. "Rodzina skoków narciarskich"

02.02.2020 20:57
Kamil Stoch
fot. MAREK DYBAS/REPORTER/East News

Kamil Stoch pochwalił się fanom wyjątkowym zdjęciem zrobionym po drugim indywidualnym konkursie Pucharu Świata w Sapporo. Zakopianin znajduję się na nim w otoczeniu polskich i japońskich skoczków. "Sportowcy, rywale, ale przede wszystkim rodzina skoków narciarskich" - napisał na Instagramie.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Konkursy Pucharu Świata w Sapporo są jedynymi zawodami rozgrywanymi poza kontynentem europejskim. Chociaż reprezentanci Polski jeżdżą do "Kraju Kwitnącej Wiśni" tylko raz do roku, nie ukrywają, że utrzymują z japońskimi skoczkami bardzo dobry kontakt. Świadczy o tym chociażby zdjęcie opublikowane przez Kamila Stocha na jego instagramowym koncie.

Kamil Stoch pochwalił się wyjątkowym zdjęciem z Japończykami [FOTO]

Na fotografii, oprócz trzykrotnego mistrza olimpijskiego, są jeszcze m.in. Dawid Kubacki, Piotr Żyła oraz Ryoyu Kobayashi, Junshiro Kobayashi i Noriaki Kasai. Wszyscy uśmiechnięci od ucha do ucha pozują do wspólnego zdjęcia, pokazując znak zwycięstwa. "Sportowcy, rywale, ale przede wszystkim rodzina skoków narciarskich" - napisał na swoim profilu Stoch.

Pod fotografią zakopianina pojawiło się wiele ciepłych słów od kibiców. "Super skład", "drużyna marzeń" czy "piękny przekaz" to tylko niektóre z nich.

Kamil Stoch zakończył niedzielne zawody w Sapporo na dziewiątym miejscu, a w sobotę na Okurayamie został sklasyfikowany jako 21. W klasyfikacji generalnej PŚ jest piąty.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/Instagram