Zamknij

Wysoka cena sukcesu Kamila Stocha. "Brakuje mi żony"

Andreas Nicolaides
26.03.2018 14:18
Kamil Stoch z żoną
fot. PAP/EPA

Kamil Stoch ma za sobą najlepszy sezon w karierze, w trakcie którego zdobył m.in. medale olimpijskie, medale MŚ w lotach czy Kryształową Kulę. Jak sam jednak przyznaje, nie wszystko wygląda tak kolorowo, jak większości się wydaje.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Kocham to, co robię. Ale bywają trudne myśli. Czasami chciałbym dłużej pobyć z żoną. Zwłaszcza wtedy, gdy muszę rano wstać, czasem chciałbym zostać w domu i spędzić tam więcej czasu - zdradził Kamil Stoch w rozmowie z "Super Expressem".

Kamil Stoch w Pucharze Świata 2017/2018

Wcześniej - tuż po otrzymaniu trofeum za zdobycie Pucharu Świata - dziękował żonie za wsparcie, jakie przekazuje mu każdego dnia. - Chcę podziękować ludziom, bez których by mnie tutaj nie było: mojej wspaniałej żonie, za jej siłę, wsparcie i za to wszystko co robi. Podziękowania dla całego teamu, sztabu szkoleniowego. Dla każdego z nich z osobna - powiedział z kolei w rozmowie z TVP.

Kamil Stoch w sezonie 2017/2018 zdobył medale wszystkich najważniejszych imprez - większość z nich wygrał. Po złoto sięgał w Turnieju Czterech Skoczni, Raw Air, Planica 7, Willingen 5, igrzyskach olimpijskich i Pucharze Świata.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/AN