Kamil Stoch rozśmieszył dziennikarkę TVP [WIDEO]

Maciej Walasek
14.12.2018 16:18
Kamil Stoch
fot. kadr z wideo

Kamil Stoch w rozmowie z TVP Sport nie ukrywał, że tygodniowa przerwa od zawodów Pucharu Świata wyszła mu na dobre. W dalszej części wywiadu trzykrotny mistrz olimpijski rozbawił dziennikarkę, która spytała się go o dodatkowe treningi w Zakopanem.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

W ubiegłym tygodniu FIS (Międzynarodowa Federacja Narciarska) zaskoczyła kibiców decyzją o odwołaniu konkursów w Titisee-Neustadt. Anulowane zawody były doskonałą okazją do podszlifowania formy przed zmaganiami w Engelbergu. Jednak sama przerwa wyszła skoczkom na dobre, zwłaszcza Kamilowi Stochowi.

Zobacz także

- Super się siedziało w domu. Żona była przeszczęśliwa. Ja także. Taka przerwa może nie była konieczna, ale to był miły akcent. Nie mamy zbyt wiele czasu w trakcie sezonu, żeby posiedzieć w domu – mówił lider polskiej kadry.

W dalszej części rozmowy, dziennikarka TVP Sport zapytała się o dodatkowe treningi w Zakopanem i o nowe ćwiczenia przeprowadzone przez Stefana Horngachera.

- Tak, skakaliśmy tyłem – skwitował skoczek i po chwili dodał. - Nie było żadnych nowinek, były normalne treningi.

Po tygodniowej przerwie, zawodnicy powracają do rywalizacji w szwajcarskim Engelbergu. Relacje z weekendu Pucharu Świata na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/MW