Zamknij

Kamil Stoch odebrał telefon od żony na konferencji: Musiałem to zrobić [WIDEO]

07.01.2021 08:54
Kamil Stoch
fot. kadr z wideo

Kamil Stoch w czasie konferencji prasowej po zwycięstwie w Turnieju Czterech Skoczni otrzymał telefon od swojej żony Ewy. - To jest moja żona, więc sami wiecie... musiałem odebrać - wyjaśnił trzykrotny mistrz olimpijski.

Kamil Stoch zdeklasował rywali w ostatnim konkursie 69. Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen. Polski zawodnik skakał w innej lidze i triumfując w środowych zmaganiach, przypieczętował trzecią wygraną w TCS w swojej karierze.

Podczas konferencji prasowej, na której Stoch poruszył m.in. temat krytyki ze strony Halvora Egnera Graneruda doszło do zabawnej sytuacji. W czasie zadawania pytań przez dziennikarzy ktoś zadzwonił do 33-latka. – O, moja żona dzwoni – szybko wyjaśnił skoczek i odebrał telefon.

Kamil Stoch odebrał telefon od żony na konferencji prasowej. Internauci: Jakie to słodkie

- Ewuniu oddzwonię za trzy minutki, bo jestem na konferencji prasowej - powiedział. Kiedy usłyszał odpowiedź żony, Stoch odpowiedział „pa pa” i wysłał buziaka.

- Przepraszam, przepraszam, ale to jest moja żona, więc sami wiecie... musiałem odebrać ten telefon – przyznał po chwili Kamil Stoch.

Kamil Stoch świętował zwycięstwo z szampanem. "Dobry, pyszny!" [WIDEO]

Internauci nie kryją zachwytu nad zachowaniem polskiego skoczka. Pod nagraniem, które trafiło do sieci, znalazło się sporo komentarzy: "matko jedyna jakie to słodkie", "Jeśli mój przyszły chłopak nie będzie jak Kamil dla Ewy to po co mi w ogóle ten chłop", "jakie to urocze" - to tylko niektóre wpisy.

Kamil Stoch nie ma za wiele czasu na świętowanie wygranej w Turnieju Czterech Skoczni. Już w ten weekend razem z resztą polskiej kadry 33-latek będzie rywalizował w Titisee-Neustadt w kolejnych zawodach Pucharu Świata.

RadioZET.pl