Wygrana Stocha lepsza od Sylwestra Marzeń TVP. Kurski w ekstazie

06.01.2021 19:31
Kamil Stoch

Kamil Stoch zwyciężył w 69. Turnieju Czterech Skoczni. Finałowy skok Polaka przyciągnął przed ekrany miliony kibiców, a jego triumf pobił wynik oglądalności Sylwestra Marzeń TVP.

• Kamil Stoch wygrał 69. Turniej Czterech Skoczni;
  • Finałowy skok Polaka przebił rekord oglądalności Sylwestra Marzeń TVP;
  • Wyniki po skoku Stocha przedstawił Jacek Kurski, publikując post na Twitterze.

Kamil Stoch był bezkonkurencyjny podczas zawodów w Bischofshofen. Skoczek z Zębu nie pozostawił rywalom żadnych złudzeń i po skokach na 139 i 140 metrów po raz trzeci w karierze wygrał niemiecko-austriacki turniej. W TVP finałowy skok Polaka obejrzało aż 10,1 mln kibiców. To oznacza, że Stoch przebił wynik Sylwestra Marzeń TVP, który w szczytowym momencie ściągnął przed ekrany 8,04 mln widzów.

- 10 155 000 widzów oglądało finałowy skok Kamila Stocha dający mu trzecie zwycięstwo w TCS! Dziękujemy Widzom i gratulujemy naszym skoczkom. 2 Polaków na podium turnieju, 4 w pierwszej szóstce. Brawo biało-czerwoni!! - napisał na Twitterze Jacek Kurski.

Triumf Kamila Stocha lepszy od Sylwestra Marzeń TVP. Kurski zachwycony

Kurski zachwala Sylwester TVP. Nie wszyscy przestrzegali zasad sanitarnych

Kamil Stoch skomentował wygraną w Turnieju Czterech Skoczni: Jestem dumny

Na podium 69. TCS znalazł się też Dawid Kubacki, który stanął na najniższym stopniu podium. Drugie miejsce w całym Turnieju Czterech Skoczni zajął Karl Geiger.