Zamknij

Znanego dziennikarza sportowego zamurowało. To dostał do jedzenia w samolocie

25.11.2021 14:31
Makaron z kiełbasą Kacpra Merka
fot. Twitter/Kacper Merk/screen

Jeden ze znanych polskich dziennikarzy sportowych, trudniący się przede wszystkim w skokach narciarskich, Kacper Merk, zszokował swoich fanów zdjęciem z samolotu na trasie z Jekaterynburga do Rovaniemi. Reporter zamówił na pokładzie danie "pasta with sausage", a dostał... To po prostu trzeba zobaczyć!

Sporo ludzi zapomina, że nie tylko sportowcy i ich sztaby, ale również dziennikarze relacjonujący najważniejsze wydarzenia sportowe na świecie spędzają w drodze bardzo dużo czasu. Niejednokrotnie warunki, w których przychodzi im podróżować, potrafią być zaskakujące. Jednym z takich przykładów pochwalił się w swoich mediach społecznościowych reporter kojarzony przede wszystkim ze skokami narciarskimi - Kacper Merk.

Dziennikarz Eurosportu, a teraz również TVN-u, był obecny w rosyjskim Niżnym Tagile, gdzie w miniony już weekend zainaugurowano nowy sezon Pucharu Świata w skokach. Po ich zakończeniu reporter musiał udać się do sąsiadującego z Niżnym Tagiłem Jekaterynburga, skąd miał polecieć do Rovaniemi, a stamtąd - na kolejne zawody w fińskiej  Ruce.

Kacpra Merka zamurowało. To dostał do jedzenia w samolocie

Co takiego zaskoczyło Merka na pokładzie samolotu, którym podróżował? Posiłek. Dziennikarz był mocno zaskoczony tym, co zaserwowano mu pod nazwą "pasta with sausage", czyli makaronu z kiełbasą. Swoim "daniem" pochwalił się w mediach społecznościowych. Jak przyznał, nie robi tego zbyt często, jednak taka "kolacja zaserwowana przez Ural Airlines" zasłużyła sobie u niego najwidoczniej na wyjątek.

"W sumie rzadko wrzucam tu zdjęcia jedzenia, ale kolacja zaserwowana przez Ural Airlines na trasie Jekateryburg - Rovaniemi zasługuje na specjalną uwagę. Tak, też inaczej wyobrażałem sobie danie «pasta with sausage»" - napisał w swoich mediach społecznościowych, dodając przy tym wymowne zdjęcie.

PŚ w skokach 2021/2022: Kiedy i gdzie kolejny konkurs?

Najbliższy weekend Pucharu Świata odbędzie się we wspomnianej już fińskiej Ruce. W piątek miejsce będą miały kwalifikacje do sobotniego konkursu indywidualnego, zaś w niedzielę odbędą się zarówno eliminacje, jak i kolejne zawody, też indywidualne.

RadioZET.pl