Piotr Żyła zaniedbuje dzieci? Dramatyczny wpis żony skoczka

Krzysztof Sobczak
19.04.2018 14:32
Justyna i Piotr Żyła
fot. Maciej Gillert/SE/EastNews

Powraca sprawa małżeństwa Piotra i Justyny Żyłów. Kobieta zarzuciła swojemu mężowi, że ten zaniedbuje dzieci. - Od trzech dni czekamy pod męża blokiem - napisała na Instagramie Justyna Żyła. Post zniknął już z jej profilu, ale internauci zdążyli zrobić screeny.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

O kryzysie w małżeństwie skoczka zrobiło się głośno po jego powrocie z igrzysk olimpijskich w Pjongczangu. Wówczas kobieta poinformowała, że Piotr Żyła ma romans z kobietą, która rzekomo miała odebrać go z lotniska.

Zobacz także

Następnie "Wewiór" wydał oświadczenie, w którym potwierdził rozpad małżeństwa oraz fakt, że wyprowadził się z domu. Zaprzeczył jednak, by powodem tej sytuacji była inna kobieta.

Piotr Żyła zaniedbuje dzieci?

Justyna Żyła prosiła o uszanowanie prywatności, ale jak dowiadujemy się z jej najnowszego wpisu, nie wszyscy wzięli to sobie do serca.

- Pisząc o uszanowanie prywatności miałam na myśli moją dwójkę cudownych dzieci. Mam nadzieję, że i Piotrowi, jak i jego partnerce to co pisze da do myślenia. Brudy pierze się w domu - zaapelowała żona skoczka. I dodała, że wcale nie zabiegała o zainteresowanie ze strony mediów oraz internautów, a już na pewno nie prosiła o rady.

Co więcej, według jej relacji, Piotr Żyła ma ostatnio zaniedbywać dzieci.

- Od 3 dni czekamy pod męża blokiem???? Z córką i synem nie wywleka się brudów... ale może jednak wychodząc na histeryczkę dzieci tatę zobaczą - napisała.

Nowy wpis Justyny Żyły na Instagramie
fot. Instagram
Justyna Żyła - wpis na Instagramie
fot. Instagram

Piotr Żyła na razie nie odniósł się do tego wpisu. Justyna z kolei usunęła wszystkie wpisy, które dotyczyły tej sprawy.

RadioZET.pl/Fakt/SE/KS