Zamknij

Justyna Żyła cytuje Annę Przybylską. Wbiła szpilę byłemu mężowi

03.08.2020 17:08
Justyna Żyła cytuje Annę Przybylską
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Justyna Żyła w swoim ostatnim poście na Instagramie zacytowała słowa Anny Przybylskiej. Jednocześnie była żona Piotra zasugerowała dość jasno, że opis skierowany jest do skoczka narciarskiego.

Justyna Żyła nadal nie może pogodzić się z rozpadem swojego małżeństwa z Piotrem. W mediach społecznościowych co jakiś czas pojawiały się posty, w których kobieta wbijała skoczkowi szpilę. Była żona wiślanina nie zawahała się również pokazać wiadomości, jakie Piotr wysyłał do córki, obrażając swoją byłą ukochaną.

W ostatnim czasie okazało się, że Piotr Żyła ma nową partnerkę, co nie spodobało się Justynie. Kobieta w oświadczeniu wyraziła niechęć do niej i podkreśliła, że spotkaniom z nią przeciwne są także jej dzieci. Mimo że Justyna Żyła obiecała, że nie będzie więcej wypowiadać się publicznie na temat swojego byłego związku, to i tak co jakiś czas wbija Piotrowi kolejną szpilę. Ostatnio Żyła wstawiła na Instagrama zdjęcie ze swoją córką i synem, gdzie w opisie umieściła słowa Anny Przybylskiej.

Zobacz także

Justyna Żyła cytuje słowa Anny Przybylskiej

- „Dziecko to naprawdę pierwszy krok w dorosłość, a macierzyństwo to najfantastyczniejsza rzecz na świecie” (Anna Przybylska) – napisała.

Jednocześnie dodała wymowny hasztag, który wydaje się być skierowany do Piotra Żyły. „Rodzicem się jest, a nie bywa".

Zobacz także

Marcelina Ziętek: Kim jest nowa partnerka Piotra Żyły?

Piotr Żyła spotyka się z gwiazdą TVN. Zaskakujące doniesienia

Piotr Żyła dość długo ukrywał swój nowy związek. W ubiegłym tygodniu dzięki anonimowemu rozmówcy, okazało się, że skoczek spotyka się z gwiazdą TVN-u – Marceliną Ziętek, znaną z seriali „19+” i  „Szkoła”.

- Marcelina mieszka w Cieszynie i auto Piotrka często stoi zaparkowane przed jej blokiem. Spotykają się już od dawna, na pewno od zeszłego roku - czytamy na portalu "Pudelek".

Para często publikuje zdjęcia w sieci, na których znajdują się w tych samych miejscach w tym samym czasie. Zdaniem użytkowników, to niemal pewne, że Żyła związał się z Marceliną Ziętek.

RadioZET.pl/