Justyna Żyła opublikowała zdjęcie ślubne z Piotrem: Przysięgałam w zdrowiu i chorobie [FOTO]

Maciej Walasek
23.09.2018 12:46
Piotr i Justyna Żyła

Justyna Żyła w niedzielne przedpołudnie pokazała dwa ślubne zdjęcia z Piotrem. Właśnie mija 12 lat od ślubu polskiego skoczka.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Rozstanie małżeństwa Piotra Żyły jest szeroko komentowane w mediach. Wszystko za sprawą Justyny, która co jakiś czas daje o sobie znać w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu kobieta wzięła udział w rozbieranej sesji dla Playboya, ale od tego momentu jej sytuacja uległa drastycznej zmianie.

W dodatku nie pomógł jej reportaż, w którym Piotr Żyła zdradził kulisy rozstania. Kobieta nie może poradzić sobie z rozpadem małżeństwa i od czasu do czasu publikuje w sieci dwuznaczne wpisy, które mają wzbudzić w zawodniku poczucie winy.

Żyła w życiowej formie. ''Więcej pracuję nad sobą''

Podobnie jest teraz. Żyła wstawiła na Instagramie dwa zdjęcia ze swojego ślubu z Piotrem. Najwidoczniej kobieta nie może przeżyć, że po 12 latach małżeństwa jest w trakcie rozwodu.

12 lat temu około godziny 12 przysięgałam w zdrowiu i w chorobie ,w szczęściu i nieszczęściu póki śmierć nas nie rozłączy. Przysięgałam człowiekowi, który dał mi najlepsze co mogło mnie w życiu spotkać: Moje dzieci - mądre, rezolutne ,bystre z poczuciem humoru. Mające wytłumaczenie na każda uwagę w szkole - napisała.

RadioZET.pl/MW