Wiadomo, co sprowokowało Justynę Żyłę do zamieszczenia wpisu o zdradzie męża

Krzysztof Sobczak
07.03.2018 10:25
Justyna i Piotr Żyła
fot. Maciej Gillert/SE/EastNews

Jak informuje magazyn "Flesz", Justyna Żyła została sprowokowana do opublikowania emocjonalnego wpisu na temat zdrady męża przez 10-letniego syna. Post szybko został przez nią usunięty, ale i tak zdążył obiec niemal wszystkie media.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

To właśnie 10-latek miał dowiedzieć się z internetu, że po powrocie z igrzysk olimpijskich w Pjongczangu Piotra Żyłę z lotniska odebrała tajemnicza kobieta, a następnie przekazać te rewelacje mamie. Wówczas żona skoczka nie wytrzymała i na Instagramie obwieściła wszystkim, że "Pieter" ma kochankę.

Zobacz także

Post szybko zniknął z jej profilu, ale równie szybko pojawił się kolejny, w którym Justyna Żyła tłumaczyła swoje zachowanie.

"Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie i dzieci, bo tak, bo nie potrafi żyć w rodzinie (połowa winy po mojej stronie kiedy wyrzuciłam go z domu jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę) nie mam zamiaru już kłamać" - napisała.

Oświadczenie Piotra Żyły

Piotr Żyła dość długo milczał w tej sprawie, ale wreszcie zdecydował się opublikować oświadczenie. Jego wersja nieco różniła się od wyznań żony.

Według mediów, problemy w małżeństwie Piotra Żyły rozpoczęły się jeszcze w 2016 roku, a zakończyły wyprowadzką skoczka w czerwcu 2017 roku.

RadioZET.pl/Flesz/NaTemat/KS