Zamknij

Kolejny wpis Justyny Żyły. Poruszająco o dzieciach po tym, co zrobił ich ojciec

Dominik Gołdyn
25.02.2018 13:30
Kolejny wpis Justyny Żyły. Poruszająco o dzieciach po tym, co zrobił ich ojciec
fot. East News

W niedzielny poranek media w całej Polsce podały informację o kryzysie w małżeństwie Piotra Żyły. Żona popularnego skoczka zamieściła na swoim profilu na Instagramie dramatyczny wpis. Kobieta napisała, że jej mąż zostawił ją z dziećmi. Po kilku godzinach zdecydowała się na kolejne wyznanie. 

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W nocy z soboty na niedzielę Justyna Żyła w mediach społecznościowych wyznała, że słynny skoczek z Wisły odszedł od niej i dzieci do innej kobiety. Tym samym potwierdziła wcześniejsze dziennikarskie doniesienia. Jako pierwszy o sprawie napisał ''Fakt''. Emocjonalny wpis został szybko usunięty.

Zobacz także

W niedzielę popołudniu na profilu żony skoczka pojawiło się nowe zdjęcie z mocnym opisem. 

''Wiem, wiem nie powinnam była usuwać poprzedniego postu (zrobiłam to na prośbę bliskich mi osób) emocje emocjami, ale dogadywaliśmy się z mężem inaczej, nie dotrzymał słowa, a we mnie coś pękło. Moje dzieci nie będą płakać przez kogoś... przez człowieka który jest ich ojcem. Starałam się... najbliższe mi osoby wiedzą jak się staram i robię wszytko żeby moje dzieci miały się jak najlepiej i w jak najmniejszym stopniu odczuły obecna sytuację. Dlatego proszę o uszanowanie naszej prywatności'' - napisała Justyna Żyła. 

Piotr Żyła był w składzie polskiej ekipy skoczków na Igrzyska Olimpijskie w Pjongczangu. Nie wystąpił jednak w oficjalnych konkursach. Stefan Horngacher w Korei Południowej postawił na skład: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula i Maciej Kot.

Zdjęcia Piotra Żyły i jego żony Justyny ze zgrupowania na wyspie Fuerteventura.