Justyna Żyła odpowiedziała na wpis męża: Piotrek, to nie ty pisałeś

Andreas Nicolaides
26.02.2018 23:06
Piotr Żyła z żoną
fot. Instagram

Justyna Żyła odpowiedziała na wpis Piotra Żyły, który w poniedziałkowe popołudnie po raz pierwszy odniósł się do zarzutów o zostawienie żony i dzieci dla kochanki. Zostawiła komentarz pod jego wpisem na Instagramie.

Piotr Żyła: żona zarzuca mu zdradę

- Piotrek ,to nie pisałeś ty po pierwsze a po drugie to sam wiesz jak to dobro dzieci u ciebie wyglada. Powodzenia - napisała [pisownia oryginalna].

JZ wpis

Wcześniej skoczek na swoim profilu napisał między innymi, że nie są prawdziwe informacje, że inna kobieta była powodem problemów w jego małżeństwie i, że został on zmuszony do wyprowadzenia się z domu.

Zobacz także

Przypomnijmy, że Justyna Żyła w miniony weekend po raz pierwszy poinformowała publicznie o kłopotach w małżeństwie. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła emocjonalny wpis. Skasowała go, a potem wrzuciła kolejny.

Piotr Żyła zostawił żonę i dzieci dla kochanki?

- Wiem, wiem nie powinnam była usuwać poprzedniego postu (zrobiłam to na prośbę bliskich mi osób) emocje emocjami, ale dogadywaliśmy się z mężem inaczej, nie dotrzymał słowa, a we mnie coś pękło. Moje dzieci nie będą płakać przez kogoś... przez człowieka który jest ich ojcem. Starałam się... najbliższe mi osoby wiedzą jak się staram i robię wszytko żeby moje dzieci miały się jak najlepiej i w jak najmniejszym stopniu odczuły obecna sytuację. Dlatego proszę o uszanowanie naszej prywatności - napisała.

Zdecydowała się też na rozmowę z dziennikarzami.

Zobacz także

RadioZET.pl/AN