Justyna Żyła napisze książkę o tajemnicach skoczków? Jest komentarz kobiety

Krzysztof Sobczak
22.10.2018 16:31
Justyna Żyła komentuje doniesienia o książce
fot. MACIEJ GILLERT/East News

Magazyn "Party" przekazał, że Justyna Żyła zamierza wydać książkę o życiu prywatnym skoczków narciarskich. Żona Piotra Żyły w oświadczeniu zdementowała te plotki.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

"Justyna opisze swoje życie i zdradzi tajemnice polskich skoczków. W ten sposób zamknie też ważny dla siebie rozdział" - czytamy w "Party". Dziennikarze magazynu powołują się przy tym na "anonimowego informatora". To byłaby dość sensacyjna wiadomość, bo wcześniej mówiło się, że kobieta planuje wydać książkę o tematyce kulinarnej.

Justyna Żyła skomentowała plotki dot. książki

Justyna Żyła nie pozostała bierna na te spekulacje i na Instagramie skomentowała doniesienia "Party".

"Zazwyczaj nie komentuje informacji na mój temat, jednak jest to sytuacja szczególna ze względu na to, że nie chodzi tu bezpośrednio o mnie, a o osoby z mojego środowiska, które mogły się poczuć zaniepokojone dzisiejszą publikacją Party. A na uderzenie w moją rodzinę czy znajomych nie mogę się zgodzić. Nie zamierzam napisać żadnej książki ujawniającej kulisy życia skoczków" - napisała żona Piotra Żyły.

Problemy małżeńskie Żyłów

Aktualnie Piotr i Justyna Żyłowie są na etapie rozwodu. O problemach małżeńskich pary kobieta poinformowała po powrocie skoczków z igrzysk olimpijskich w Pjongczangu. Wtedy to Justyna Żyła na Instagramie opublikowała emocjonalny wpis, w którym poinformowała, że jej mąż ma kochankę. Zawodnik tłumaczył, że jego małżeństwo rozpadło się dużo wcześniej, a powodem rozstania z żoną nie była inna kobieta. 

RadioZET.pl/Party/KS