Justyna Żyła: Rola celebrytki nie jest dla mnie

Andreas Nicolaides
14.05.2018 11:39
Piotr Żyła
fot. Maciej Gillert/SE/EastNews

Justyna Żyła dzięki sesji zdjęciowej w Playboyu zyskała ogromną popularność. Jak sama jednak przyznaje, nie lubi być w centrum zainteresowania. - Rola celebrytki nie jest dla mnie - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Czy Justyna Żyła zostanie celebrytką?

Liczba głosów:

Wszystko zaczęło się od wpisu na Instagramie, w którym Justyna Żyła poinformowała, że Piotr Żyła zostawił ją i dzieci dla kochanki i wyprowadził się z domu. Sprawa zrobiła się głośna, Justyna Żyła zaczęła nawet udzielać wywiadów, w których zdradzała szczegóły sytuacji rodzinnej. Skoczek odpowiedział tylko krótkim komunikatem na swoim profilu na Facebooku.

Adam Małysz prostuje swoje słowa w sprawie Justyny Żyły

Justyna Żyła NAGO w Playboyu

Zrobiło się ciszej, ale temat powrócił za sprawą rozbieranej sesji zdjęciowej Justyny Żyły w Playboyu, która przyniosła żonie skoczka dużą popularność. Czy Justyna Żyła chciałaby zostać celebrytką?

- Staram się robić swoje, skupiać na dzieciach, iść do przodu. Nie czuję się dobrze, kiedy jestem w centrum zainteresowania, więc rola celebrytki chyba nie jest dla mnie... - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

Justyna Żyła nie chce być celebrytką

Dodała jednak, że ma problem z radzeniem sobie z dużym zainteresowaniem swoją osobą. - Ludzie zawsze plotkowali, a ja staram się tym nie przejmować. Kiedyś bardzo emocjonalnie reagowałam, przejmowałam się wszystkim, a teraz zaczęłam to olewać, nie słucham plotek - na temat swój i Piotrka. Rodzina też wie, że nie powinna przekazywać mi różnych niesprawdzonych informacji - zaznaczyła.

Przy okazji żona Piotra Żyły opowiedziała o relacjach z mężem. Pojawił się temat dzieci i rozwodu.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Zobacz także

RadioZET.pl/AN