Internauci sprowokowali Justynę Żyłę: Pucharu dzieci na śniadanie nie zjedzą

Maciej Walasek
18.03.2018 22:10
Justyna i Piotr Żyła
fot. Maciej Gillert/East News

Justyna Żyła prosiła o uszanowanie prywatności. Teraz na Instagramie żona skoczka nie wytrzymała i wdała się w dyskusję z internautami.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Wszystko zaczęło się od postu na portalu społecznościowym, w którym kobieta poinformowała o tym, jak wygląda małżeństwo Piotra Żyły. Cała sprawa odbiła się szerokim echem w mediach. W sobotę żona polskiego skoczka wstawiła post na Instagramie, gdzie pokazała zdjęcie hamburgera, którego przygotowywała dla swoich dzieci. Wiele osób skomentowało post Justyny Żyły odwołując się do jej męża, a ta dała sprowokować się internautom.

Zobacz także

- Za oknem jeszcze zima. Mamo, zrób wiosennego... burgera. – napisała. - Staram się łączyć kuchnię nowoczesną z kuchnią babci.

Pod postem jedna z osób nawiązała do sobotniego wyniku skoczków, w którym biało-czerwoni w konkursie drużynowym zajęli drugie miejsce.

- Twój mąż zdobył podium, a Ty z jakąś bułką wyjeżdżasz... – skomentowała.

NjM1NC5qLRolbj0lGBYvBiFUPDoaASYFOV49bAAQLw91U39xARR9WXwCEXoCSX1cfgR6bV8BKQ==

Tym razem Justyna Żyła odpowiedziała użytkownikowi.

- Piernik do wiatraka. Pucharu dzieci na śniadanie nie zjedzą - odpowiedziała. - Sorry za prywatę, ale moje dzieci w szkle nie gustują - podkreśliła.

W jednym z pytań, dlaczego "wciąż obrzuca swojego męża z błotem i kwestionuje miłość do jego dzieci", odpowiedziała: - Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Ja i nasze dzieci wiemy i doświadczamy, jak jest.

OTE2NS5qLCQtbT01GBYuOClXPCoaASc7MV09fAAQLjF9UChrBUYrYSALEWMDRH5tdAR7fV8BKA==

RadioZET.pl/SportoweFakty.pl/MW