Justyna Żyła zabiera głos: dzień przed Wigilią powiedział, że ma kochankę

Maciej Walasek
25.02.2018 15:46
Piotr Żyła
fot. PAP/EPA

Nie milkną echa po nocnym wpisie żony Piotra Żyły. Żona polskiego skoczka zdradziła, że dzień przed wigilią jej mąż oznajmił jej, że ma kochankę.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Wszystko zaczęło się od niespodziewanego wpisu żony sportowca. Teraz Justyna Żyła ujawnia, że kłopoty pojawiły się znacznie wcześniej, a dokładniej rok temu przed świętami Bożego Narodzenia. Mimo tego żona polskiego skoczka starała się nie przeszkadzać mężowi w karierze.

Zobacz także

- Piotrek obrał taką niecodzienną taktykę zniechęcania mnie do siebie. Zaczęło się prawie rok temu. Na dzień przed Wigilią powiedział mi, że ma kochankę. Robił takie różne podchody, żeby mnie psychicznie wykończyć. Starałam się podchodzić do tego profesjonalnie, jako żona sportowca i nie utrudniać mu kariery – tłumaczyła Justyna Żyła.

W niedzielę popołudniu na profilu żony zawodnika pojawiło się kolejne zdjęcie z następnym opisem.

Żyła przekonuje, że jej wiadomości nie są po to, aby zaszkodzić wizerunkowi skoczka. Głównie chodzi o dzieci, o których Żyła zapomniał. Żona zawodnika musiała mu przypomnieć o urodzinach własnej córki. Od ponad połowy roku Piotr Żyła nie mieszka z rodziną.

- Czy chciałaby uratować to małżeństwo? Próbowałam. Im bardziej się starałam, tym bardziej Piotrek się odsuwał. Chciałam, bo kochałam go i kocham nadal. Ale nikogo nie można zmusić do tego, żeby był.

RadioZET.pl/WP.pl/MW