Zamknij

Justyna Żyła w Playboyu: Byłam przekonana, że Piotr maczał w tym palce

Andreas Nicolaides
11.05.2018 21:43
Justyna i Piotr Żyła
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER/East News

Justyna Żyła nago zaprezentowała się czytelnikom Playboya. W rozmowie z magazynem zdradziła, że propozycję rozbieranej sesji zdjęciowej omawiała... ze swoim mężem. Wtedy zapewne nie spodziewała się jednak, że Piotr Żyła - jak sama powiedziała - zostawi później ją i dzieci i wyprowadzi się z domu.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Zanim do mnie zadzwoniliście, może z dwa dni wcześniej, rozmawiałam z Piotrkiem o tym, że prowadzę bloga na Instagramie, że mi przybyło obserwujących. A on mówi „tylu masz fanów, że zaraz dostaniesz propozycje sesji do PLAYBOYA”. Nagle dzwoni telefon od was... Byłam przekonana, że to on maczał w tym palce. Rok temu miałam taki pomysł, żeby zrobić mu prezent na 30-te urodziny, ale skończyło się tylko na tym, że Zenek Martyniuk mu zaśpiewał - powiedziała w rozmowie z magazynem.

Justyna Żyła NAGO w Playboyu

Justyna Żyła ogłosiła publicznie, że rozstała się z mężem po igrzyskach olimpijskich w Pjongczangu. Wtedy chyba nie spodziewała się, że sprawa nabierze takiego rozgłosu. Z biegiem czasu temat ucichł, teraz wraca za sprawą sesji w Playboyu.

Głos w sprawie zabrał nawet Adam Małysz.

Adam Małysz skomentował nagie zdjęcia Justyny Żyły

Warto dodać, że za sesję dla Playboya żona Piotra Żyły zarobiła całkiem niezłą sumę.

Kiedy Playboy z Justyną Żyłą?

Playboy z Justyną Żyłą pojawi się w kioskach już 18 maja.

RadioZET.pl/Playboy/AN