Adam Małysz prostuje swoje słowa w sprawie Justyny Żyły

Andreas Nicolaides
14.05.2018 11:00
Adam Małysz
fot. East News

Justyna Żyła nago w Playboyu wywołała ogromne zainteresowanie. "Super Express" poprosił nawet Adama Małysza o komentarz w sprawie sesji zdjęciowej żony Piotra Żyły. Jak się okazało, słowa "Orła z Wisły" zostały źle zinterpretowane. Małysz opublikował w tej sprawie specjalny komunikat.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Czy Justyna Żyła dobrze zrobiła, że rozebrała się dla Playboya?

Liczba głosów:

- Nie miałem okazji obejrzeć tych zdjęć, ale to raczej sprawa osobista Justyny i nie chcę się wypowiadać, czy to dobrze czy źle - cytował Adama Małysza "Super Express". Na stronie tabloidu można było przeczytać też następujące słowa byłego skoczka: - Nie będę się wypowiadał na ich temat ani wtrącał się, bo to ich sprawy osobiste. Piotrek jest reprezentantem Polski i moim kolegą, a Justyna jest moją kuzynką. Niech sami rozwiążą to, co jest między nimi.

Adam Małysz skomentował nagie zdjęcia Justyny Żyły

Adam Małysz o sprawach rodzinnych Piotra Żyły

Sprawa ze zdjęciami Justyny Żyły stała się na tyle głośna, że słowa Małysza cytowane były w większości portali. Aby wszystko było jednak jasne i jego wypowiedź została dobrze odebrana, zamieścił na swoim profilu na Facebooku następujące oświadczenie:

"W związku z powielaniem przez różne portale mojej wypowiedzi dla "Super Expressu", a dotyczącej sesji zdjęciowej Justyny Żyły, informuję, że doszło do nadużycia i przeinaczenia moich słów. Istotą mojej rozmowy z dziennikarzem była informacja o tym, że nie chcę publicznie wypowiadać się w tej kwestii. Tymczasem na bazie tych słów powstał tekst wprowadzający czytelników w błąd. Nie tylko sugerujący, ale wręcz podkreślający moje zaangażowanie w sprawę oraz reklamujący moją rzekomą opinię na ten temat. Dlatego chciałem jeszcze raz podkreślić, że nie komentuję życia prywatnego Justyny i Piotra Żyłów".

Justyna Żyła NAGO w Playboyu

Swoją sesję zdjęciową dla Playboya i relacje z mężem szeroko komentuje natomiast Justyna Żyła. - Nie wiem dokładnie, musimy na spokojnie porozmawiać i znaleźć rozwiązanie tej sytuacji. Nie rozmawialiśmy odkąd wyjechał na obóz i wolałabym nie wypowiadać się na ten temat. Po co mają potem powstawać sprzeczne wersje? - powiedziała, pytana o rozwód, także w rozmowie z "SE'.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Zobacz także

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/Facebook/Super Express/AN