Justyna Żyła otwarcie mówi o rozwodzie. Jak na okładkę Playboya zareagował jej mąż?

Andreas Nicolaides
14.05.2018 10:05
Justyna Żyła NAGO
fot. Playboy/PAP/EPA

Jak Piotr Żyła zareagował na nagą sesję żony w Playboyu? Justyna Żyła otwarcie opowiedziała o swoich relacjach z mężem i sytuacji rodzinnej. - Wybaczyłam, ale nie zapomniałam - powiedziała szczerze w rozmowie z "Super Expressem".

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Czy Justyna Żyła rozwiedzie się z mężem?

Liczba głosów:

- Nie mam pojęcia - odpowiedziała na pytanie, czy Piotr Żyła nadal mieszka z kochanką. Powiedziała jednak, że jej relacje z mężem zmierzają w dobrym kierunku i ma nadzieję, że cała sytuacja między nimi niedługo się unormuje.

Czy dojdzie do rozwodu? - Nie wiem dokładnie, musimy na spokojnie porozmawiać i znaleźć rozwiązanie tej sytuacji. Nie rozmawialiśmy odkąd wyjechał na obóz i wolałabym nie wypowiadać się na ten temat. Po co mają potem powstawać sprzeczne wersje? - przyznała w rozmowie z "SE".

Justyna Żyła opublikowała nowe zdjęcie z sesji w Playboyu [FOTO]

Zaznaczyła też, że mąż widuje się z dziećmi i ostatnio był nawet w domu - Mam nadzieję, że wszystko ułoży się tak, żeby dzieci jak najmniej ucierpiały - powiedziała.

Zobacz także

Justyna Żyła NAGO: Jak zareagował Piotr Żyła?

Justyna Żyła została zapytana o to, jak na okładkę Playboya zareagował jej mąż. - Nie mieliśmy okazji rozmawiać na ten temat - stwierdziła krótko. Wcześniej mówiła jednak, że sesja ta miała być dla niego prezentem na 30. urodziny. - Dwa lata temu, przeszedł mi do głowy pomysł, że fajnie by było zrobić taki prezent na 30. urodziny Piotra, ale niestety wtedy się to nie udało. Później wydarzył się to, co się wydarzyło - podsumowała.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/AN