Zamknij

Jan Ziobro: prezes Tajner jest ślepy na moje uwagi

Maciej Walasek
03.02.2018 20:15
Jan Ziobro: prezes Tajner jest ślepy na moje uwagi
fot. East News

Jan Ziobro był gościem programu "Uwaga!". Zobacz, co powiedział na temat zamieszczanych przez niego nagrań w internecie, a także co sądzi o włodarzach Polskiego Związku Narciarskiego.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Na początku stycznia polskimi skokami narciarskimi wstrząsnęła wiadomość o zawieszeniu kariery przez Jana Ziobrę. Zawodnik zaczął wstawiać filmiki do internetu, w których mówił o niesprawiedliwym traktowaniu przez władze Polskiego Związku Narciarskiego. Skoczek nie ukrywa, że miarka się przebrała i w końcu postanowił podzielić się tym faktem z kibicami.

Zobacz także

- Skakałem po 15-20 metrów dalej i nie dostałem kolejnego powołania na zawody - skarżył się 26-latek.

Reporter TVN pokazał mu zdjęcie Apoloniusza Tajnera. Ziobro miał powiedzieć, co sądzi o prezesie PZN.

Zagłosuj

Czy Jan Ziobro będzie dalej walczył z Polskim Związkiem Narciarskim?

Liczba głosów:

- Próbuje robić dobrą minę do złej gry. Jeśli w braku powołania nie widzi dyskryminacji, to oznacza, że jest ślepy na moje uwagi.

Zwycięzca Pucharu Świata w Engelbergu tłumaczył, że starał się załatwić sprawę inaczej.

- Byłem na zarządzie w PZN, gdzie zapewniano mnie, że to o czym mówię nie jest prawdą. Mówiono jakby mi się to przyśniło. W Ramsau podaliśmy sobie ręce, ale później znów było tak samo.

Były trener polskiego skoczka zgadza się z jego krytyką, lecz jego zdaniem Ziobro źle się zachowuje. Uważa, że 26-latek powinien zacisnąć zęby i sportowo pokazać wszystkim, że nie powinno się go skreślać.

-  Skoro zaciskam zęby, skacze po 15 metrów dalej i nic z tego się nie dzieje, to po co mam to kontynuować?

Zapytany o najbliższe plany, Ziobro odpowiedział, że teraz musi odpocząć. Zawodnikowi ciężko jest się pogodzić z tym, co się stało.

RadioZET.pl/MW