Zamknij

Jan Ziobro straszy Adama Małysza. Skoczek opublikował kolejne nagranie

Krzysztof Sobczak
15.01.2018 16:43
Jan Ziobro
fot. Facebook Jan Ziobro/screen

Jan Ziobro kontynuuje swoją krucjatę przeciwko trenerom reprezentacji i władzom Polskiego Związku Narciarskiego. W kolejnym nagraniu 26-latek postraszył m.in. dyrektora kadry Adama Małysza.

Zagłosuj

Kto w tym sporze - Twoim zdaniem - ma rację?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Mam apel do pana Adama Małysza: pan za coś bierze pieniądze, więc mam prośbę: proszę powiedzieć nazwiska osób, którzy przez dwa lata próbowali mnie zniszczyć. Niech pan mnie nie straszy, że mogę się przeliczyć. Wie pan, że nie powiedziałem wszystkiego. Jak zacznę mówić, to niektórym ludziom może zrobić się bardzo ciepło i nieprzyjemnie - mówi Jan Ziobro na trzecim już nagraniu.

Zobacz także

- Mówi pan w mediach, że do mnie dzwonił. Nie. To ja dzwoniłem do pana, a nie pan do mnie. Chciałem rozwiązać sprawę jak człowiek z człowiekiem. Powiedział mi pan, że nie rozumie całej sytuacji, ale rozumie mnie - dodaje.

To odpowiedź 26-latka na słowa Adama Małysz, który w wywiadzie dla WP Sportowych Faktów skrytykował Ziobrę za sposób, w jaki próbuje dochodzić swoich racji.

- Jeśli trenerzy zaczną mówić, jaka była z nim współpraca, to naprawdę się rozczaruje - powiedział "Orzeł z Wisły".

Wszystkiego dowiedział się z mediów

Na nagraniu Ziobro opisał kolejną sytuację, mającą - jego zdaniem - potwierdzać jego tezę, iż był w kadrze niszczony. Przyznał również, że nikt z reprezentacji nie rozmawiał z nim o przeniesieniu go do kadry B.

- O wszystkim dowiedziałem się z mediów. Nikt do mnie nie dzwonił - mówi były już chyba skoczek.

Brązowy medalista mistrzostw świata w Falun w drużynie zawiesił sportową karierę ok. tydzień temu.

RadioZET.pl/Sportowe Fakty/KS