Zamknij

Internauta ubliżył Kamilowi Stochowi. Skoczek nie pozostawił na nim suchej nitki

24.04.2021 19:50
Kamil Stoch
fot. Facebook/KamilStochOfficial/screen

Kamil Stoch opublikował post na swoim profilu na Facebooku, w którym zdradził, że w jego rodzinnym Zakopanem wciąż pada śnieg. Do wpisu skoczek dołączył swoje zdjęcie po treningu. Jeden z internautów ubliżył jednak 33-latkowi, napisawszy mu, że ten szybko się starzeje. Riposta trzykrotnego mistrza olimpijskiego nie pozostawiła na nim suchej nitki!

  • Kamil Stoch opublikował na swoim profilu na Facebooku post, w którym wyjawił, że ma już nieco dość ciągle padającego w Zakopanem śniegu
  • Do wpisu trzykrotny mistrz olimpijski dołączył swoje zdjęcie, które gorzko skomentował jeden z jego fanów
  • Komentarz internauty musiał bardzo zdenerwować skoczka, gdyż ten pokusił się o ciętą ripostę. Zobaczcie ją sami!

Kamil Stoch wstawił post na swoim profilu na Facebooku w piątek w godzinach popołudniowych. W tym czasie w Zakopanem, mimo końcówki kwietnia, wciąż padał śnieg.

"Nie uwierzycie! Śnieg mi się już znudził, a u nas dalej sypie. Uśmiech to jednak podstawa" - napisał triumfator ostatniej edycji Turnieju Czterech Skoczni. Do wpisu polski skoczek dołączył swoje zdjęcie.

Internauta ubliżył Kamilowi Stochowi. Riposta skoczka "pozamiatała"

Post i fotografia trzykrotnego mistrza olimpijskiego wzbudziły wielkie zainteresowanie. Ponad 500 osób pozwoliło sobie na pozostawienie komentarza pod zdjęciem, spośród których jeden nie przypadł do gustu 33-latkowi.

"Nie wiem, czy przez dietę, ale stażejesz się strasznie szybko..." - napisał jeden z internautów.

Na odpowiedź Kamila Stocha nie trzeba było długo czekać: "Piotr, nie wiem, czy przez pandemię, ale robisz błędy ortograficzne. Pozdro" - zripostował mężczyznę skoczek.

Fanom Polaka musiała bardzo spodobać się ta odpowiedź, gdyż jego komentarz polubiło ponad pięć tysięcy osób. Zobaczcie sami:

Kamil-Stoch
fot.

Ubiegły sezon Kamil Stoch może zaliczyć do bardzo udanych. W klasyfikacji generalnej Pucharu Świata zajął trzecie miejsce, na przełomie 2020 i 2021 roku zatriumfował w Turnieju Czterech Skoczni, zaś w marcu 2021 sięgnął z reprezentacją Polski po brązowy medal mistrzostw świata w konkursie drużynowym.

Kadra polskich skoczków rozpoczęła już przygotowania do nowego, olimpijskiego sezonu, chociaż na razie biało-czerwoni trenują jedynie na sali i siłowni. Na skoczni mają pojawić się za kilka tygodni.

RadioZET.pl/Facebook/Kamil Stoch